Složka Standard online tisk

Složka Standard

Rádi bychom vás informovali, že od 13.11.2023 budou Složky s GUMIČKOU S KOVOVÝM ZAKONČENÍM baleny plošně - bez montáže gumiček.

Složka Standard online tisk 1
Složka Standard online tisk 2

Rádi bychom vás informovali, že od 13.11.2023 budou Složky s GUMIČKOU S KOVOVÝM ZAKONČENÍM baleny plošně - bez montáže gumiček.

Složka Standard – již od 10 ks

  • Formát A4
  • Matná křída 350 g
  • Jedno nebo dvoubigová (hřbet 5,5 mm)
  • Potisk 4/0 nebo 4/4
  • Zušlechtění – fólie (lesklá, matná, soft touch); fólie (matná, soft touch) + parciální UV lak. Lakování a foliování jsou jednostranné.
  • Gumička s kovovým zakončením v 7 barvách k výběru
  • Výřez na vizitku

Křída 350 g a bohaté barvy s ušlechtilým zakončením – to je pouze jeden z mnoha důvodů, pro něž si pravdopodobně oblíbíte naše nabídkové složky. Reklamní složky umožní nejen uchování dokumentů, ale budou také přizpůsobené obálkou např. obchodní nabídce nebo školicím materiálům.

Firemní složka – reklama na dosah ruky

Pokud Vám záleží na zvýšené kapacitě složky, vyberte dvoubigovou verzi (5,5 mm) a dodatečnou gumičku s kovovým zakončením, která sepne i velký soubor dokumentů. Barvu gumičky lehce přizpůsobíte projektu vybráním jedné ze sedmi variant. Můžete lehce zmírnit barvy – matnou fólií, zvýraznit leskem nebo získat efekt sametového doteku – díky fólii soft touch. Fólie nejenže dodá eleganci, ale také zajistí složku vůči znečištění a praskání barvy v bodech zlomu. Parciální UV lak (nanesený na fólii) zvýrazní vybraný grafický prvek a dodá celku elegantní hloubku. Složky mají kapsu na vizitky (výřezy) umístěnou na boční klopě.

Složky jsou baleny do krabic z odolné vlnité lepenky. Složky s GUMIČKOU S KOVOVÝM ZAKONČENÍM, stejně jako Složky bez gumiček, jsou baleny plošně (rozložené).