Dárkové krabičky online tisk

Dárkové krabičky

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Dárkové krabičky online tisk 1
Dárkové krabičky online tisk 2

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Dárkové krabičky - již od 10 ks

  • Formát A5 (216 x 152 x 56 mm) nebo kostka (90 x 90 x 90 mm)
  • 15 druhů papíru (včetně Kartonu 300 g, dekorativních a ofsetových papírů)
  • Tisk 4/0, 4/4, 1/1 (bílá/bílá), 1/0 (bílá/0)
  • Zušlechtění - fólie (mat, lesk)

Máte e-shop nebo podnikáte v jakémkoliv jiném oboru a přemýšlíte, jak na odesílané a vydávané zboží či dárky pro klienty umístit efektivní reklamu? Pak vsaďte na personalizované dárkové balení. To může mít mnoho podob. Aby však šlo o účinnou propagaci Vaší značky, je potřeba mu vdechnout zajímavý design a kvalitní, nebojíme se říci luxusní provedení.

Dárkové krabičky nejen s firemním potiskem jsou skvělou investicí

Podle mnoha průzkumů spokojenosti zákazníků záleží kromě kvality samotných produktů a služeb také na celkovém dojmu z nákupu. Nikdo už jednoduše nechce nakupovat u obchodníků, kteří do svého byznysu nedávají srdce a nečiní jej něčím speciální. A právě originální a nápadité provedení dárkových krabiček může být způsobem, jak zanechat pozitivní otisk v paměti zákazníka nebo třeba obchodního partnera.

Dostat dárek, který potěší už pouhým pohledem na jeho balení, totiž efektivně funguje i na marketingové úrovni. Obdarovaní díky luxusní personalizované krabičce s dárkovým předmětem získají pocit výjimečnosti. Najděte atraktivní design vystihující Vaši firemní filozofii a přeneste jej na krabice, které u nás najdete v mnoha variantách.

Dárkové krabičky si samozřejmě můžete nechat vyrobit i pro soukromé účely. Svou drahou polovičku tak můžete obdarovat kupříkladu šperky nebo jiným krásným prezentem v netradičním obalu s Vaší společnou fotografií.

Vyberte si pro zhotovení krabiček kvalitní papír z naší široké nabídky

Při výběru papíru je vhodné se řídit nejen požadovanou barvou, ale také gramáží papíru. V naší online tiskárně máte možnost si vybírat rovnou z 15 různých druhů papírů.

Kromě klasické matné, lesklé a perleťové úpravy si můžete v našem propracovaném objednávkovém systému zvolit také papír s působivou texturou proužku, vláken či dokonce plsti. A to v různých atraktivních barvách - od klasické barevné škály až po ecru, camel okrovou nebo odstín slonové kosti.

Ideálně byste si pro výrobu a potisk dárkových krabic a krabiček měli vybrat co nejkvalitnější materiál. Proto si u nás zákazníci mohou vybrat z papírů a kartonů o gramáži od 250 g/m2 až po tvrdší druhy s gramáží 320 g/m2. Všechny tyto papíry máme samozřejmě skladem. Díky tomu jsme schopni ve špičkové kvalitě zajistit výrobu a tisk každé objednávky v opravdu krátkém čase. A to již v nákladu pouhých 10 kusů dárkových krabiček.

Designová dárková krabička je ozdobou každého dárku

Kromě věcí, jako je prvotřídní papír, pečlivě vybraná barva a originální design potisku, existuje také další způsob, jak ještě více pozvednout vzhled Vašich personalizovaných dárkových krabic.

Tím je kvalitní povrchové zušlechtění, které vám nabízíme ve dvou populárních variantách matu a lesku. Krabičky pak vypadají naprosto skvěle, neboť povrchové zušlechtění zafixuje pestrost, živost a stálost barev tisku. Dochází také ke zvýšení životnosti papíru samotného.

Dárkové krabice a krabičky nabízíme ve dvou nejoblíbenější formátech s vyklápěcím víkem. Jako menší kostku o rozměrech 90 × 90 × 90 mm, která je vhodná na drobnější dárky, a větší krabičku formátu A5, jejíž rozměry jsou 216 × 152 × 56 mm.

Nejnovější tiskařské technologie, kterými se naše online tiskárna pyšní, zajišťují také dokonale hladké linie ořezu. Výsledkem jsou pak krabičky, které udělají obdarovanému skoro stejnou radost jako dárek, který obsahují.

Jak objednat a složit krabičku?

A teď se můžete podívat na naše návody: