Balicí papír online tisk

Balicí papír

Balicí papír online tisk 1
Balicí papír online tisk 2

Balicí papír – již od 5 ks

  • Formát B1
  • Lesklá křída 90 g, Kraft hnědý proužkovaný 100 g nebo Kraft hnědý hladký 100 g
  • Možnost bílého nebo černého potisku na tmavém pozadí nebo bílém podtisku
  • Potisk 4/0, 1/0 (černá nebo bílá) 5/0 (4 + bílá/0)

Narozeniny, jmeniny, Vánoce, den svatého Valentýna, nejrůznější výročí, loučení, vítání, usmiřování se nebo třeba poděkování. To je jen krátký výčet příležitostí, kdy se více či méně blízcí lidé obdarovávají nejrůznějšími dárky.

Říká se, že nezáleží ani tak na tom, o jaký dárek se jedná, jako spíš na tom, že si na Vás dotyčný vzpomněl. Jenže pravdou je, že všichni chceme dávat i dostávat prezenty, které už na první pohled působí honosně a celkově atraktivně. Od toho je tu balící papír, který dokáže obsah balíčku doslova vyšperkovat.

Obdarujte své nejmilejší dárkem v unikátním balicím papíru

Obchody všeho druhu jsou přímo zahlceny nejrůznějšími balicími papíry. Ty se podle aktuální sezony průběžně obměňují. Pokud ale hledáte originální zajímavý balicí papír, musíte mít velké štěstí, abyste na nějaký narazili. Dárkové papíry totiž mívají vzory tak podobné, že nad výběrem takového, který potěší oko obdarovaného člověka, strávíte snad věčnost. Srdíčka na Valentýna, nápisy hlásající cosi o narozeninách, sněhuláci na Vánoce a univerzální puntíky.

Existuje ale skvělé řešení, díky němuž může být každý dárek od Vás nezapomenutelným ještě před jeho rozbalením. Nechte si vyrobit originální balicí papíry přesně podle vašeho osobního vkusu. Nápaditě působí také dárkový papír s vtipným vzorem, zejména, jde-li o takzvaný interní humor mezi Vámi a obdarovaným. Fantazii se meze nekladou.

Balicí papír s firemní tematikou? Efektivní reklamní nástroj i milé překvapení pro zaměstnance i klienty

Skvělým nápadem je personalizovaný balicí papír taktéž pro firmy a živnostníky. Papíru s logem Vaší společnosti můžete využít nejen na balení dárků pro Vaše kolegy u příležitostí, jako jsou oslavy a vánoční večírky, odchody na mateřskou nebo do důchodu. Unikátní firemní dárkový papír může být taktéž šikovným a efektivním marketingovým nástrojem.

Dodejte Vašim obchodním partnerům nebo VIP klientům pocit, že jsou pro Vás skutečně důležití. Jakmile budou potřebovat služby, které poskytujete, jistě se na Vás rádi obrátí. Také nadstandardní objednávky obsahující větší množství Vašich produktů můžete zákazníkům odeslat úhledně zabalené v reklamním balicím papíru. Jméno Vaší firmy se tak dostane po cestě k zákazníkovi mezi další lidi a klient zároveň ocení nápadité balení objednávky.

Na výběr u nás máte z mnoha možností

Ať už máte v hlavě jakoukoliv vizi na vlastní personalizované balicí papíry, nebojte se nám ji svěřit. Ve formátu B1 jsme papíry schopni vyrobit expresně, vysoce kvalitně a přesto za velmi příjemné ceny. A nemusíte si nechávat tisknout hned 2000 archů. Mile rádi Vám zakázku vyhotovíme v nákladu již od 5 kusů. Na lesklé křídě vynikne díky preciznímu tisku jakákoliv Vámi zvolená barva a vzor, stejně jako na šedém kraftovém papíru.

Hotové zboží odesíláme rychle a bezpečně zabalené v roli či krabici z odolného kartonu. Na bezchybný servis od začátku do konce se u nás můžete jednoduše spolehnout.