Vzorník povrchových úprav Premium online tisk

Vzorník povrchových úprav Premium

3D efekty v tisku! Úžasné vizuální a strukturální efekty pro finální povrchové úpravy tištěných materiálů.

Vzorník povrchových úprav Premium online tisk 1
Vzorník povrchových úprav Premium online tisk 2

3D efekty v tisku! Úžasné vizuální a strukturální efekty pro finální povrchové úpravy tištěných materiálů.

Vzorník povrchových úprav premium - objednávejte od 1 ks.

Jak můžete své tiskoviny ještě více zatraktivnit, podnítit smysly a představivost, a dokonce vzbudit obdiv? Rozhodněte se pro jedinečná vylepšení povrchových úprav! Náš nový vzorník "Touch&Try" Vám pomůže objevit celou škálu prémiových povrchových úprav nabízených společností Justprint.

Vstupte s námi do světa ohromujících vizuálních a strukturálních efektů. Objevte, jak může efektní povrchová úprava zvýšit atraktivitu Vašich projektů a produktů - včetně vizitek, letáků nebo obalů.

Polygrafie v prémiovém vydání - zlacení, stříbření a mnoho dalšího - objevte nové nástroje, inspirujte se!

Vzorník prémiových povrchových úprav je jedinečný nástroj, který Vám a Vašim zákazníkům umožní prozkoumat nestandardní možnosti povrchových úprav tisku, jako je:

 • 3D UV lak,
 • strukturální UV lak,
 • metalizované 3D barevné fólie - zlatá, stříbrná, růžově zlatá, holografická, měděná, červená a zelená.

Je to výrobek, který zaujme moderním vzhledem, krásným zpracováním a úžasným interiérem, který podněcuje fantazii a kreativitu. Objednejte si svůj vlastní vzorník, uvidíte a pocítíte více! Nechte se vtáhnout do neuvěřitelné hloubky barev, dotkněte se překvapivých textur. Zjistěte, kolik toho můžete ze svých návrhů vytěžit díky efektnímu povrchovému zpracování.

Experimentujte a těšte se - vizuální a smyslové zážitky v tištěných materiálech

Vylepšení povrchových úprav 3D zvýrazní detaily výtisků a dodá jim požadovaný styl - například eleganci nebo jemnost. Při jejich šikovném použití však dosáhnete mnohem více - dodají hloubku a vytvoří vícevrstvý a trojrozměrný efekt. Takové materiály mnohem více přitahují pozornost, ale také podporují fyzický kontakt s výrobkem. Podněcují více smyslů a působí na představivost.

To má mimořádný význam například v případě obalových materiálů na produkty. Vnesením smyslového prvku do svých projektů můžete ovlivnit pozitivní zážitek publika a v dlouhodobém horizontu i jeho nákupní rozhodnutí.

Využijte toho a objednejte si vzorník prémiových povrchových úprav hned teď! Překvapte své zákazníky inovativními nápady a novými pohledy na tištěné materiály. Vytvářejte výjimečné tiskové produkty - od vizitek po obaly! Máte-li jakékoli dotazy ohledně řešení a technologií, jsme tu pro Vás - info@justprint.cz

Objevte sílu vylepšení - vzorník, technologie, design vrstev

Když si objednáte vzorník prémiových povrchových úprav Justprint, obdržíte sadu více než deseti karet s příklady hotových tiskových materiálů a technickým seznamem. Na kartách jsou zobrazeny různé procesy povrchové úpravy a jsou vhodně navrženy tak, abyste mohli porovnat a porovnávat různé efekty. Na zadní straně každé karty navíc najdete vizualizaci procesu 3D efektů, která Vám usnadní práci na vlastních projektech.

V indexu jsme shromáždili specifikace použitých surovin, typů tisku a povrchových úprav a také vzorník minimálních tlouštěk čar a velikostí písma, které můžete použít v projektu s 3D vylepšeními.

Elementy vzorníku jsou uzavřeny v efektním obalu, který usnadňuje skladování karet a vybízí k dalšímu prozkoumávání. Každý vzorník je před odesláním chráněn odolným, personalizovaným přepravním obalem (kraftový mikrovlnný obal s černým potiskem) a smršťovací termo fólií.

Technické specifikace:

 • formát uzavřeného vzoru: 205 x 205 mm,
 • obsah vzorníku: 11 vzorových karet, 3 vzorové karty výrobků, technický rejstřík - formát 200 x 200 mm,
 • použité suroviny: 350 g křídový matný papír, 250 g křídový matný papír, 300 g papír Tintoretto Gesso Touch Class, 300 g lepenka GC1, 440 g vlnitý materiál ( E-vlna, kraft/kraft),
 • použité povrchové úpravy: matná fólie anti scratch (proti poškrábání) a fólie Soft Touch prémiová povrchová úprava: selektivní UV lak 3D, selektivní UV lak 3D strukturální (s různými hodnotami mikronů); barevná metalická 3D fólie (barvy: zlatá, stříbrná, měděná, růžově zlatá, holografická, červená, zelená),
 • tisk prvků vzorníka: 4/4, 4/0, 0/4,
 • obal vzorníku: personalizovaná dvojbigová složka s ozdobným výřezem, vyrobená z 300 g kartonu GC1, jednostranně potištěná 0/4, vylepšená fólií Soft Touch 1/0 a stříbrnou fólií 3D 1/0; uzavřený formát 202 x 202 x 9 mm,
 • přepravní obal: personalizovaná vlnitá kraftová lepenka 440 g (" E-vlna") s černým potiskem 1/0; uzavřený formát 206 x 206 x 13 mm,
 • vzorník v anglickém jazyce.

* Zobrazené karty jsou ukázkové, ilustrační a sám vzorník obsahuje sadu jedinečných karet, které ukazují všechny možnosti použití povrchové úpravy v každodenním tisku.

U kterých produktů Justprint můžete použít prémiovou povrchovou úpravu?