Papírová taška na menubox - bez uch online tisk

Papírová taška na menubox - bez uch

Papírová taška na menubox - bez uch online tisk 1
Papírová taška na menubox - bez uch online tisk 2

Papírové tašky na menubox bez uch - Již od 10 ks

  • Šedý kraft proužkovaný 100 g, bílý kraft 100 g
  • Na výběr jsou 3 formáty: 320 x 220 x 250 mm, 320 x 220 x 330 mm, 260 x 250 x 320 mm
  • Potisk jednostranný 1/0 (bílá / 0), jednostranný 1/0 (černá / 0), jednostranný 4/0, jednostranný 5/0 (4/0 + bílá / 0)
  • Možnost potisku na jedné straně - zepředu nebo na obou stranách - zepředu i zezadu tašky
  • Maximální nosnost tašky: do 4 kg

Papírové tašky na menuboxy - estetika a pohodlí v jednom

Papírové tašky na menuboxy bez uch jsou dokonalým řešením pro ty, kteří si cení pohodlí a chtějí zákazníkům dodávat čerstvé výrobky. Tašky vyrábíme z ekologického papíru Kraft, který je k dispozici v bílé nebo šedé barvě s pruhovanou strukturou. Jelikož nemá ucha, můžeme ji zavinout a uzavřít (např. Vhodnou nálepkou), aby se zajistila objednávka, což je užitečné zejména při dodávání čerstvých potravin přímo k zákazníkovi. Gramáž suroviny (Kraft 100 g) poskytuje taškám vynikající odolnost (nosnost do 4 kg).

Buďte eko! Vyberte si tašky na menuboxy z papíru Kraft

Ekologie je nyní top! To však není jediný důvod, pro který se vyplatí investovat do tašek na menuboxy z papíru Kraft - místo toho, abychom se řídili módou, stojí za to zaměřit se na společensky odpovědné činnosti, což je další výhodou pro uvědomělého zákazníka a zvyšuje hodnotu značky v očích příjemců. Do strategie firmy by mělo být začleněných množství proekologických aktivit, zejména v takových odvětvích, jako je gastronomie. A papírové obaly na jídla s sebou jsou jedním ze základních prvků k plnění takových zásad.

Papírové tašky na menuboxy s potiskem - okouzlete své zákazníky

Tašky na menuboxy nemusí vypadat stejně jako všechny ostatní! Zvýrazněte své vlastní tašky zajímavým potiskem, která bude ladit s vizuální identifikací firmy, nebo bude naznačovat, co je uvnitř. V oblasti tisku nabízíme mnoho možností - jednostranná 1/0 (bílá / 0), jednostranná 1/0 (černá / 0), jednostranná 4/0 a jednostranný potisk 5/0 (4/0 + bílá / 0). Kromě možností tisku máte na výběr i 3 formáty: 320 x 220 x 250 mm, 320 x 220 x 330 mm, 260 x 250 x 320 mm. Vyberte si papírové tašky na menuboxy, které nejlépe vyhovují potřebám vašeho podnikání!

Tašky balíme na plocho do odolných krabic z vlnité lepenky.

Máte dotazy nebo hledáte nestandardní řešení? Kontaktujte nás.