Dárkové krabice s rukojetí online tisk

Dárkové krabice s rukojetí

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Dárkové krabice s rukojetí online tisk 1
Dárkové krabice s rukojetí online tisk 2

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Dárková krabice s rukojetí již od 10 ks

V těchto krabicích není místo na kompromis mezi odolností a kvalitou provedení - v tomto případě byly splněny obě podmínky. Dárkové krabice se snadno skládají a lepení ve třech místech umožňuje efektivní plnění a vyšší pevnost, která dokonce umožňuje opětovné použití krabice. Na krabici můžete umístit libovolnou grafiku, logo firmy nebo slogan propagující váš produkt nebo značku.

Vyberte si správnou velikost krabice a typ materiálu, ze kterého bude vyrobena a pamatujte, že detaily lze zdůraznit zušlechtěním- fólií nebo UV lakem - díky tomu Vaše obaly vyniknou na pozadí ostatních. Nápady na to, jak to udělat dobře, najdete na našem blogu. Dárkové krabice se osvědčí jako balení s sebou, či také jako dárkové balení.

Navrhněte a objednejte si krabice s vlastním potiskem - použijte náš konfigurátor nebo nahrajte hotové soubory s projektem!

Po zvolení parametrů obalu, nákladu, režimu vyhotovení a potvrzení objednávky kliknutím na tlačítko OBJEDNAT - zadáte objednávku. Přejděte na záložku "Práce se soubory", kde budete moci použít náš konfigurátor a samostatně si navrhnout vlastní krabici nebo nahrát připravený soubor s projektem. Soubor s pokyny pro přípravu a maketou krabice si můžete stáhnout z karty produktu.

Dárkové krabice s barevným potiskem budou jako stvořené na balení jídel s sebou, díky čemuž se osvědčí v kavárnách, restauracích a cukrárnách nebo jako dárkové balení. Tento typ krabice se také často objevuje v květinářstvích, manufakturách a obchodech se suvenýry - všude tam, kde má být obal působivý, ale i funkční.

Máte na výběr několik materiálů:

  • karton Kraftliner, hnědý 250 g - hnědý z obou stran, perfektní, pokud chcete získat efekt "eko",
  • karton GC1 Neo Board 300 g nebo karton GC1 Rubicon 290 g - bílý z obou stran, pokud má Vaše krabice vypadat "prémium", tento materiál bude dokonalý,
  • karton GC2 Alaska 330 g - bílo-krémový, ideální na produktové krabice, jeho elegance jde ruku v ruce s odolností, kterou zajišťuje vysoká gramáž tohoto materiálu,
  • karton Ovaro 350 g - hnědý-hnědý - nenahraditelný v případě přepravních a hromadných balení,
  • karton Custom Kote 345 g - bílo-hnědý, s velmi vysokou tuhostí, vhodný pro výrobu obalů pro těžší předměty.

Dárkové krabice Vám dodáme slepené. Zabalte si své produkty spolu s námi. Objednejte si už dnes reklamní obaly, které potěší Vaše zákazníky.

Zjistit více: