Dárkové krabice s rozetovým uzávěrem, 4 strany online tisk

Dárkové krabice s rozetovým uzávěrem, 4 strany

Vzhledem k současné situaci na trhu materiálů si vyhrazujeme právo změnit materiál na doporučenou náhradu stejné kvality. Druh papíru používaného při výrobě obalů pravidelně aktualizujeme.

Dárkové krabice s rozetovým uzávěrem, 4 strany online tisk 1
Dárkové krabice s rozetovým uzávěrem, 4 strany online tisk 2

Vzhledem k současné situaci na trhu materiálů si vyhrazujeme právo změnit materiál na doporučenou náhradu stejné kvality. Druh papíru používaného při výrobě obalů pravidelně aktualizujeme.

Dárkové krabice s rozetovým uzávěrem (4 strany) - již od 10 ks

Tento typ krabice je odpovědí na neobvyklé potřeby nejnáročnějších zákazníků. Dárkové krabice se snadno skládají a lepení ve dvou místech umožňuje efektivní plnění a vyšší pevnost, přičemž jedinečný uzávěr krabice je efektní a zaručuje odolnost. Na krabici můžete umístit libovolnou grafiku, logo firmy, inspirativní citát nebo motto své značky.

Vyberte si správnou velikost krabice, typ materiálu a zdůrazněte detaily zušlechtěním - lesklou nebo matnou fólií nebo UV lakem - díky tomu Váš obal vynikne od ostatních. Navštivte náš blog - čeká tam na Vás několik inspirací. Dárkové krabice jsou vhodné na dárkové balení, jako krabice na výrobky v manufakturách, řemeslných obchodech a na rukodělné výrobky.

Navrhněte a objednejte si krabice s vlastním potiskem - použijte náš konfigurátor nebo nahrajte hotové soubory s projektem!

Po zvolení parametrů obalu, nákladu, režimu vyhotovení a potvrzení objednávky kliknutím na tlačítko OBJEDNAT - zadáte objednávku. Přejděte na záložku "Práce se soubory", kde budete moci použít náš konfigurátor a samostatně si navrhnout vlastní krabici nebo nahrát připravený soubor s projektem. Soubor s pokyny pro přípravu a maketou krabice si můžete stáhnout z karty produktu.

Dárkové krabice s barevným potiskem budou jako stvořené pro balení ručně vyráběných potravin a drogerie, dobře poslouží v cukrárnách, továrnách na výrobu cukrovinek a u místních výrobců kosmetiky. Dárkové krabice se osvědčí i jako dárkové balení a v e-commerce - všude tam, kde je podnikání založeno na ručně vyráběných výrobcích.

Máte na výběr několik materiálů:

  • karton Kraftliner, hnědý 250 g - hnědý z obou stran, perfektní, pokud chcete získat efekt "eko",
  • karton GC1 Neo Board 300 g nebo karton GC1 Rubicon 290 g - bílý z obou stran, pokud má Vaše krabice vypadat "prémium", tento materiál bude dokonalý,
  • karton GC2 Alaska 330 g - bílo-krémový, ideální na produktové krabice, jeho elegance jde ruku v ruce s odolností, kterou zajišťuje vysoká gramáž tohoto materiálu,
  • karton Ovaro 350 g - hnědý-hnědý - nenahraditelný v případě přepravních a hromadných balení,
  • karton Custom Kote 345 g - bílo-hnědý, s velmi vysokou tuhostí, vhodný pro výrobu obalů pro těžší předměty.

Dárkové krabice Vám dodáme slepené. Zabalte si své produkty spolu s námi. Objednejte si už dnes reklamní obaly, které potěší Vaše zákazníky.

Zjistit více: