Zásilkové obálky online tisk

Zásilkové obálky

Zásilkové obálky online tisk 1
Zásilkové obálky online tisk 2

Zásilkové obálky s potiskem - již od 10 ks

  • 3 formáty na výběr: B5 (250 x 175 mm), B4 (350 x 250 mm), B4 + (380 x 280 mm)
  • Dostupné materiály: Kraft 250 g, karton GD2 280 g (se šedým dnem)
  • Potisk: na papír Kraft 4/0, 5/0, 1/0 bílá, 1/0 černá, na karton GD2 4/0
  • 2 možnosti zalepení obálky: samolepící páska (k odeslání) + odnímatelný proužek na otevření, samolepicí páska (k odeslání a vrácení) + odnímatelný proužek na otevření
  • Zavírání na dlouhé straně

Zásilkové obálky ve 3 formátech - posílejte, jak si přejete!

Často posíláte dokumenty, malé předměty nebo snad provozujete kurýrní společnost? Pokud ano, určitě se vám tento produkt zalíbí. Nabídka Justprint.cz je nyní bohatší o zásilkové obálky v 3 populárních formátech a s možností potisku. Můžete si vybrat z formátů B5, B4 a B4 +. Obálky vyrábíme z papíru Kraft (250 g) a kartonu GD2 (280 g).

Kartónové zásilkové obálky s pohodlným zavíráním

Kartónové zásilkové obálky s potiskem mají pohodlné a bezpečné zavírání, které chrání zásilku a její obsah během přepravy. Můžete si vybrat ze dvou možností: jeden pásek samolepící pásky a odnímatelný proužek na otevření (jednorázová obálka) a varianta s dvěma pásky lepicí pásky a odnímatelným proužkem na otevření (obálku lze po otevření opět bezpečně uzavřít). Bez ohledu na vybraný materiál se bude obálka uzavírat vždy na delší straně.

Vyberte si zásilkové obálky s potiskem a ukažte své nejlepší stránky!

Obyčejná poštovní obálka může být zajímavým nástrojem, který můžete použít jako prvek propagace, reklamy a budování značky. Můžete si vybrat - v závislosti na zvoleném materiálu - tisk 4/0, 5/0, 1/0 bílá, 1/0 černá. Možností je mnoho! Při tisku na přírodním krafte můžete zvolit i bílou podtisk, abyste ještě lépe zobrazily grafický prvek, který má být na obálce. Potisk 4/0 bude na bílém kartonu dokonalá a použití celé škály barev CMYK Vám umožní vytvořit zajímavý a poutavý návrh, který rozhodne neunikne pozornosti příjemce.

Hledáte neobvyklé řešení nebo potřebujete jiný formát obálek? Napište nám! Realizujeme také objednávky na míru, mimo standardní nabídky Justprint.