Vizitky Premium online tisk

Vizitky Premium

Vizitky Premium online tisk 1
Vizitky Premium online tisk 2

Tisk vizitek prémium již od 50 kusů

Nic nepůsobí prestižněji než vizitka premium. Proto na justprint.cz rozšiřujeme naši nabídku o novinku, kterou jsou vizitky, u nichž je možné použít tyto povrchové úpravy: barevné fólie - vč. zlaté, stříbrné, měděné, holografické, foliování a parciální UV 3D lak.

  • Rozměry: 90 x 50 mm a 85 x 55 mm
  • Na výběr jsou 2 druhy papíru: křída silk 350 g a Tintoretto Gesso Touch Class 300 g (plstěná textura, bílá barva)
  • Potisk: 4/0, 4/4
  • Povrchová úprava - křída silk: matná, lesklá nebo soft touch fólie (oboustranně), barevné fólie (jednostranné nebo oboustranně), parciální UV 3D lak (jednostranné a oboustranné)
  • Povrchová úprava - Tintoretto Gesso Touch Class: barevné fólie (jednostranné nebo oboustranně), parciální UV 3D lak (jednostranné a oboustranné)
  • Dostupné barvy fólie: zlatá, stříbrná, červená, měděná, růžová - zlatá, holografická

  • Dostupné náklady: 50, 100, 250, 500, 1000, 2500, 5000

Povrchová úprava premium >> klikněte zde a zkontrolujte

Vizitky premium - Zasloužíte si to, stejně jako Vaše podnikání!

Oslovte nové klienty a obchodní partnery tím, že na ně uděláte nezapomenutelný dojem. Určitě Vám v tom pomohou vizitky premium, které najdete v naší nabídce. Máte toho hodně na výběr - od výjimečného ozdobného papíru Tintoretto Gesso Touch Class, až po foliování (barevné fólie) a potahování vybraných prvků vizitky 3D parciálním lakem. Kombinujte zušlechtění a hrajte si s formou, díky čemuž budou Vaše vlastní vizitky velmi originální!

Vizitka s lakem 3D

Chcete, aby se Váš produkt lišil od jiných? Vyberte si lakované vizitky! Využijte potenciál této povrchové úpravy a překvapte výsledným efektem. Potažení vizitky parciálním UV 3D lakem je zajímavý postup, který upoutá pozornost příjemce při výměně vizitek, protože vrstva laku, která vyčnívá nad povrch tisku, je zřetelně hmatatelná a představuje impuls k věnování pozornosti tomu, co je na vizitce.

Vyberte si produkt na křídovém papíře silk s gramáží 350 g a s oboustranným nebo jednostranným lakováním. Vizitky, které jsou vyrobeny na křídovém papíře silk jsou dodatečně pokryty matnou, lesklou nebo soft touch fólií (na obou stranách). Bez ohledu na výběr papíru a jiných povrchových úprav budou vizitky s 3D lakem trefou do černého!

Ušlechtilé vizitky s barevnou metalizovanou fólií

Vizitky premium nejsou jen 3D, se zušlechtěním ve formě laku. Pokud chceme vytvořit překvapivý návrh, určitě se osvědčí taková řešení jako použití selektivní barevné fólie: stříbrné, zlaté, červené, měděné, růžové - zlaté nebo holografické! Takové vizitky premium jsou skvělým způsobem na to, jak rozzářit oči příjemce. Pro takové nadšení a reakci se rozhodně vyplatí zariskovat trochu odvážnějším designem. V každé verzi vizitek premium, které jsou tištěné na papíře křída silk nebo Tintoretto Gesso v možnostech potisku 4/0 a 4/4, je k dispozici jednostranné nebo oboustranně foliování barevnou folií. Vizitky na křídovém papíře silk jsou vždy zušlechtěné matnou, lesklou nebo soft touch fólií - právě na ni se nanáší UV 3D lak, jakož i barevné fólie. Metalizované vizitky jsou výjimečným tiskařským produktům, a proto se vyplatí zařadit je mezi své tištěné materiály propagující firmu nebo značku.

Metalizované vizitky

Vizitky premium budou vypadat ještě lépe, pokud k nim přidáte zlaté, červené nebo měděné prvky! Je to stejně zajímavý doplněk jako stříbření - výběr bude záviset na stylu, který chcete zachovat, a na asociací a vzpomínkách, které by Vaše vizitka měla vyvolávat. V každé verzi vizitek premium, které jsou tištěné na papíře křída silk nebo a Tintoretto Gesso v možnostech potisku 4/0 a 4/4, je k dispozici jednostranné nebo oboustranně zlacení a a jiné barevné fólie. Kterou možnost si vyberete?

Vizikty premium si můžete objednat v nákladu od 50 do 5000 kusů.

Hledáte nestandardní řešení? Zeptejte se nás na možnost jejich realizace.