Vizitky Premium online tisk

Vizitky Premium

Na výběr 7 barev 3D fólie: zlatá, stříbrná, červená, měděná, růžové zlato, zelená a holografická - zušlechtěte jednostranně i oboustranně.

Vizitky Premium online tisk 1
Vizitky Premium online tisk 2

Na výběr 7 barev 3D fólie: zlatá, stříbrná, červená, měděná, růžové zlato, zelená a holografická - zušlechtěte jednostranně i oboustranně.

Tisk vizitek prémium již od 50 kusů

Nic nepůsobí prestižněji než vizitka Premium. Proto na justprint.cz nabízíme vizitky Premium, u nichž je možné použít takové zušlechtění, jako je: foliování, lakování 3D UV lakem jak rovněž použití konvexní 3D fólie v sedmi jedinečných barvách.

  • Rozměry: 90 x 50 mm a 85 x 55 mm
  • Na výběr jsou 2 druhy papíru: křída silk 350 g a Tintoretto Gesso Touch Class 300 g)
  • Potisk: 4/0, 4/4
  • Povrchová úprava - křída silk: matná fólie proti poškrábání nebo soft touch (oboustranně), barevné fólie (jednostranně nebo oboustranně), konvexní UV 3D lak (jednostranně a oboustranně)
  • Povrchová úprava - zušlechtění Tintoretto Gesso Touch Class: barevné fólie (jednostranně nebo oboustranně), konvexní UV 3D lak (jednostranné a oboustranné)
  • Dostupné barvy fólie: zlatá, stříbrná, červená, měděná, růžové zlato, zelená a holografická

  • Dostupné náklady: 50, 100, 250, 500, 1000, 2500, 5000

Povrchová úprava Premium >> klikněte zde a zkontrolujte

Vizitky premium - Zasloužíte si to, stejně jako Vaše podnikání!

Oslovte nové klienty a obchodní partnery tím, že na ně uděláte nezapomenutelný dojem. Pomohou Vám v tom vizitky Premium, které najdete v naší nabídce. Máte toho hodně na výběr - od výjimečného ozdobného papíru Tintoretto Gesso Touch Class, až po foliování (barevné fólie) a potahování vybraných prvků vizitky konvexním 3D lakem. Kombinujte zušlechtění a hrajte si s formou, díky čemuž budou Vaše vlastní vizitky velmi originální!

Vizitka s lakem 3D

Chcete, aby se Váš produkt lišil od jiných? Vyberte si lakované vizitky! Využijte potenciál této povrchové úpravy a překvapte výsledným efektem. Potažení vizitky konvexním 3D UV lakem je zajímavý postup, který upoutá pozornost příjemce při výměně vizitek, jelikož vrstva laku, která vyčnívá nad povrch tisku, je zřetelně hmatatelná a představuje impuls k věnování pozornosti tomu, co je na vizitce. Vyberte si produkt na křídovém papíře silk s gramáží 350 g a s oboustranným nebo jednostranným lakováním na lícové straně. Vizitky na křídovém papíře silk jsou dodatečně pokryty matnou fólií proti poškrábání nebo soft touch fólií (oboustranně). Vizitky s 3D lakem trefou do černého!

Vyberte si produkt na křídovém papíře silk s gramáží 350 g a s oboustranným nebo jednostranným lakováním. Vizitky, které jsou vyrobeny na křídovém papíře silk jsou dodatečně pokryty matnou, lesklou nebo soft touch fólií (na obou stranách). Bez ohledu na výběr papíru a jiných povrchových úprav budou vizitky s 3D lakem trefou do černého!

Ušlechtilé vizitky s barevnou metalizovanou fólií

Vizitky Premium to není jen 3D, se zušlechtěním ve formě laku. Pokud chceme vytvořit zaskakující projekt, určitě se osvědčí taková řešení jako použití selektivní barevné fólie: stříbrné, zlaté, červené, měděné, růžového zlata, zelené nebo holografické! Takové vizitky jsou skvělým způsobem na to, jak rozzářit (doslova!) oči příjemce. Pro takové nadšení a reakci se rozhodně vyplatí zariskovat trochu odvážnějším designem. V každé verzi vizitek Premium, které jsou tištěné na papíře křída silk nebo ozdobném papíru v možnostech potisku 4/0 a 4/4. Vizitky na křídovém papíře silk jsou vždy zušlechtěné matnou fólií proti poškrábání nebo soft touch - právě na ni se nanáší 3D UV lak, jakož i barevné fólie. Vizitky s postříbřením nebo pozlacením jsou výjimečným tiskařským produktům, a proto se vyplatí zařadit je mezi své tištěné materiály propagující firmu nebo značku.

Metalizované vizitky

Vizitky Premium budou vypadat ještě efektivněji, pokud k nim přidáte prvky červené, měděné, růžového zlata, zelené nebo holografické! Je to stejně zajímavý doplněk jako stříbření - výběr bude záviset na stylu, který chcete zachovat, a na asociací a vzpomínkách, které by Vaše vizitka měla vyvolávat. Barevné, selektivní fólie jsou k dispozici v každé verzi Premium vizitek, ať už tech tištěných na křídovém papíře silk nebo ozdobném papíře v možnostech potisku 4/0 a 4/4. Nyní máte ještě větší prostor efektivně se prezentovat svým zákazníkům.

Vizitky Premium si můžete objednat v nákladu od 50 do 5000 kusů.

Hledáte nestandardní řešení? Zeptejte se nás na možnost realizace.