Vizitky online tisk

Vizitky

Vizitky online tisk 1
Vizitky online tisk 2

Vizitky – již od 100 ks.

  • Formát 85 x 55 nebo 90 x 50 mm
  • 16 papírů (včetně matné křídy, dekorativních papírů barvených ve hmotě, syntetické základy a ofsety)
  • Možnost světlé tisku na tmavém pozadí nebo bílé podtisku
  • Potisk 4/0, 4/4, 5/5 (4 + bílá / 4 + bílá), 5/0 (4 + bílá / 0), 1/0 (bílá / 0), 1/1 (bílá / bílá)
  • Různé vzory v rámci 1 objednávky
  • Zušlechtění (matná křída 350 g) – fólie (lesklá, matná, soft touch); matná fólie + selektivní UV lak
  • Rohy – ostré nebo oblé

Pořiďte si u nás vizitky, které budou důstojně reprezentovat Vaše podnikání

Ať už je předmětem Vašeho podnikání cokoliv, vizitka je věcí, bez níž se jednoduše neobejdete. A to ani v dnešní online době. Rozdávají se sice lidem zcela zdarma, chcete-li ale oslovit potencionální zákazníky, jsou vizitky v rámci propagace jedním z dlouhodobě nejefektivnějších reklamních nosičů.

Ideální vizitka se vleze do dlaně a uvízne v paměti

Aby Vás ale Vaše vizitky propagovaly co nejlépe, vytvořte si Váš vlastní design, který osloví klientelu, na kterou vaše podnikání cílí. V naší profesionální online tiskárně zařídíte vše, co pro tisk a výrobu působivých navštívenek potřebujete. Samozřejmostí je i kontrola vašeho návrhu před výrobou samotnou.

Ideální gramáž vizitkového papíru se pohybuje okolo 300 g

Vybrat a následně objednat si v online tiskárně Justprint můžete vizitky z mnoha druhů papírů. Za dobu našeho úspěšného fungování jsme pro naše zákazníky vybrali jen to nejlepší, co svět papíru profesionálním tiskárnám nabízí. Proto u nás narazíte na papíry s gramáží od 250 do 350 g/m2 a a nejoblíbenější z nich je matný křídový papír 350 g.

Bílá barva je poměrně standardní volbou. V případě, že byste si vizitky Vaší společnosti představovali v o něco originálnějším provedení, pro Vás máme nabídku velkého množství barev i textur papírů v různých gramážích. Vyberte si z ecru, zlaté, perleťové, modrošedé, červené, tmavě modré nebo třeba camel barvy. Oceníte jistě ale i papíry s texturou vlákna či proužku.

Vybírat si můžete z vícero zpracování vizitek

Vícero možností máte na výběr ale i při rozhodování o dalších parametrech a vlastnostech Vašich vizitek v Premium kvalitě. Zvolený papír můžete nechat opatřit působivým povrchovým zušlechtěním. Na vizitky od nás lze aplikovat ochrannou vrstvu parciálního UV laku či fólie v lesklém i matném provedení.

Výsledný produkt díky této povrchové úpravě získá ještě větší šmrnc a eleganci. Zároveň toho ale i mnohem více vydrží. Nemusíte se proto obávat, že by horké počasí, sluneční svit nebo vlhkost vizitkám ubíraly na kráse. Pestrost barev i ostrost potisku jsou díky povrchovému zušlechtění chráněny i před mechanickým opotřebením. Kartička s Vašimi kontaktními informacemi tak zůstane v peněženkách a vizitkářích Vaší klientely po dlouhá léta v atraktivním stavu.

Dolaďte své navštívenky do posledního detailu

Navštívenky Vaší společnosti lze zadat k jednostrannému i oboustrannému tisku. V objednávkovém systému si můžete navolit i ty nejmenší detaily jako třeba velikost a četnost dírkování nebo možnost zaoblení rohů kartičky, pokud jste se tak rozhodli.

Formát personalizovaných vizitek je také velmi diskutovaným tématem. V tomto ohledu se u nás držíme ověřené klasiky a standardně nabízíme pouze dva nejoblíbenější formáty 85×55 mm či 90×50 mm.

Pokud ale máte jinou představu o vzhledu Vašich firemních navštívenek, nebojte se na nás obrátit. Náš tým profesionálů je připraven Vám vyjít vstříc, jak jen to půjde. Stačí nám zaslat návrh vzhledu textového obsahu Vašich vizitek.

Tisk vizitek je u nás vysoce kvalitní, rychlou a uživatelsky snadnou záležitostí

Pokud jste se rozhodli pro tisk vlastní šablony personalizované vizitky, jsme Vám u nás v Justprint plně k dispozici. Expresní je samozřejmě i dodání Vaší zásilky. Kartičky si v Justprint bez problému objednáte i v menším množství. A to již od nákladu 100 ks vizitek. Jednoduše si navolte parametry a detaily svých nových vizitek, zkontrolujte finální cenu a vyberte způsob platby a doručení. Pak už se jen těšte na to, až je vypustíte do světa.

Využijte naší nabídky, tisk vizitek u nás je pohodlný, snadný a rychlý.

Vizitky balíme do bílých krabic po 250 ks.