Textilní reklamní stojany online tisk

Textilní reklamní stojany

Reklamní stojan s potiskem na tkanině

Textilní reklamní stojany online tisk 1
Textilní reklamní stojany online tisk 2

Reklamní stojan s potiskem na tkanině

Reklamní textilní stojany - již od 1 ks.

  • 3 velikosti (91,5x228, 122x228, 152,5x228)
  • Jednostranný nebo oboustranný potisk
  • Elastická polyesterová tkanina
  • Potisk aplikovaný sublimací
  • Hliníkový rám s ocelovou základnou v černé matné barvě
  • Transportní taška v sadě

Textilní roll-up – elegantní způsob reklamy

Textilní reklamní stojan je zajímavou alternativou k tradičnímu roll-upu. Osvědčí se jako efektivní a elegantní reklamní médium, ideální pro veletrhy, oborové akce a propagační stánky. Vysoce kvalitní sublimační tisk na polyesterové tkanině dobře odráží barvy a udržuje jejich intenzitu na materiálu po dlouhou dobu.

Rám z hliníkových trubek o vnějším průměru 32 mm, skládaný bez nářadí, přišroubovaný k ocelové základně o šířce 25 cm v černé matné barvě (šrouby a klíč v sadě), na které je natažen potisk vyrobený na elastické polyesterové tkanině ve formě "potahu" zapínaného na zip.

Solidní konstrukce a skvělá kvalita tisku

Textilní reklamní stojan se vyznačuje pevnou konstrukcí s velkou základnou, která zajišťuje stabilitu stěny. Rám stojanu z hliníkových trubek o vnějším průměru 32 mm je přišroubován k ocelové základně o šířce 25 cm. Instalace je snadná a bez použití speciálních nástrojů. Sada obsahuje šrouby a klíč a celá konstrukce se vejde do jedné šikovné přepravní tašky, která je součástí sady.

Textilní stojany - různé velikosti a možnosti potisku

Textilní stěny v nabídce justprint.cz jsou dostupné ve 3 rozměrech: 91,5 x 228, 122 x 228, 152,5 x 228 cm. Pro všechny rozměry stojanů je k dispozici možnost jednostranného nebo oboustranného potisku. Volba potisku na obě strany zvyšuje zobrazovací možnosti tohoto reklamního nosiče (příkladem může být tisk jiného motivu na druhou stranu stěny). Elastická, polyesterová tkanina, na kterou byl potisk proveden, má podobu potahu se zipem, který se přetahuje přes sestavený rám.