Skládaný leták Premium online tisk

Skládaný leták Premium

Tisk skládaných letáků s vypouklou fólií a 3D UV lakem.

Skládaný leták Premium online tisk 1
Skládaný leták Premium online tisk 2

Tisk skládaných letáků s vypouklou fólií a 3D UV lakem.

Skládané letáky Premium již od 20 ks

  • 9 formátů na výběr
  • Papíry na výběr: křída silk 200 nebo 300 g, Mohawk EggShell 216 nebo 324 g (lehce krémový s jemným povrchem z jedné strany)
  • Potisk: 4/0, 4/4
  • Laminování (pouze křída silk): matná fólie, lesk nebo soft touch (jedno nebo oboustranně)
  • Zušlechtění: barevné parciální fólie (jednostranné), vypouklý lak UV 3D (jednostranně)
  • Dostupné barvy fólií: zlatá, stříbrná, červená, měděná, růžovo-zlatá, holografická
  • Dostupné náklady 20, 50, 100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Povrchová úprava premium >> klikněte zde a zkontrolujte

Skládané letáky si nyní můžete objednat i ve verzi premium. Tiskněte letáky s vypouklým lakem, pozlacením, postříbřením nebo jinou metalickou fólií. Můžete si vybrat až z 9 formátů a obrovského počtu návrhů. Vyberte si optimální formát a podklad a vyberte si z dostupných zušlechtění.

Skládané letáky - s vypouklou fólií a lakem 3D

Skládané letáky tiskneme na podkladech, které dobře zvýrazňují barvy. Můžete si vybrat mezi saténovou křídou 200 nebo 300 g, nebo krémovým, jemně texturovaným podkladem Mohawk EggShell 216 nebo 324 g).

Skládané letáky premium jsou vhodné k propagaci výjimečných událostí nebo výrobků. Chcete-li, aby vaše poselství vyniklo, využijte možnosti, které nabízí vícevrstvé zušlechtění. Záleží vám na jemném, ale výrazném akcentu? Vyberte si letáky s 3D lakem. Jeho strukturu je cítit při doteku a vizuální efekt je impozantní. Lak 3D na můžete na letácích kombinovat s jinými typy zušlechtění a vytvářet tak jedinečné vrstvy, zvýraznění a rozdělení prostoru.

Letáky s barevnou fólií – zlatá, stříbrná nebo holografická?

Skládané letáky premium lze dodatečně překrýt vrstvou metalické dekorativní fólie. Chcete-li dosáhnout působivého efektu, objednejte si letáky s fólií v barvě dle vlastního výběru - stříbrné, zlaté, růžovo-zlaté, stříbrné, červené nebo holografické. Barevnou fólii nebo 3D lak můžete použít k překrytí grafických prvků, loga, či také odrážek nebo textových bloků. Objednejte si skládané letáky, které zaujmou svojí formou a zůstanou zapamatovány díky obsahu.