Síťovina Mesh online tisk

Síťovina Mesh

Síťovina Mesh online tisk 1
Síťovina Mesh online tisk 2

Síťovina Mesh – již od 1 ks

  • Materiál Síťovina Mesh 270 g
  • 5 formátů nebo vlastní formát (od 50 do 1000 cm)
  • Možné povrchové úpravy – svařování, očkování (průměrně každých 50 cm)
  • Různé vzory v rámci 1 objednávky
  • Digitální tisk

Síťovina Mesh Vám umožní vytvořit působivou velkoformátový reklamu – například na fasádách či lešení budov. Vyznačuje se mimořádnou trvanlivostí, působivým formátem a poměrně nízkou cenou. Síť propouští vzduch, světlo a zvuk – takže se dá použít i na povrchy s okny. V rámci jednoho cyklu můžete objednat různé, individuálně přizpůsobené vzory síťoviny.

Tisk síťoviny v imponujícím formátu

Síťoviny Mesh tiskneme v 5 standardních formátech: 200 x 100 cm, 300 x 100 cm, 300 x 125 cm, 300 x 150 cm, 400 x 150 cm. Vytlačíme i síťoviny v libovolném rozměru – od 50 do 1000 cm. Pro usnadnění montáže – můžeme síť dodatečně svařit a provést očkování.

Chcete, aby se Vámi sdělované informace dostaly k co největšímu množství příjemců? Ukažte se ve velkém stylu! Díky neomezenému průniku vzduchu, světla a zvuku je síťovina mesh ideálním řešením pro velkoformátovou reklamu umístěnou např. na lešeních rekonstruovaných budov nebo fasádách. Dodatečnou předností naší síťoviny o tloušťce 270 g je velká odolnost vůči větru a proto se ideálně hodí k umístění reklam v místech, které podléhají vlivům počasí.

Síťovinu tiskneme, svařujeme a nabíjíme oka po 50 cm. Můžeme jí také dodat bez zakončení. Můžete si také zvolit individuální formát. Síťovinu balíme do odolných krabic.