Reklamní taška online tisk

Reklamní taška

Reklamní taška online tisk 1
Reklamní taška online tisk 2

Papírové tašky – Již od 10 ks

  • 7 formátů (do výšky nebo do šířky)
  • Formát tašky: šířka x výška x hloubka
  • Zušlechtění – fólie (lesklá, matná); fólie matná + UV parciální lak
  • 12 barev šňůrky na výběr
  • Matná křída 170 g
  • Potisk 4/0
  • Dno všech papírových tašek je vyztuženo kartonem a u největší tašky o rozměrech 480 x 350 x 130 mm jsou také vyztuženy horní záložky.

Potřebujete nápad na nový reklamní produkt reprezentující vaši firmu? Pak rozhodně stojí za to vzít v úvahu reklamní tašky z papíru.

Ne, že by šlo o něco nového. Ba naopak, papírovou tašku dostanete k nákupu v každé parfumerii, cukrárně i lékárně. Pokud si ale tašky necháte vyrobit od profesionálů tak, aby působily luxusním a originálním dojmem, a vdechnete jim také atraktivní design, jejich efektivita Vás zcela jistě příjemně překvapí.

Personalizované papírové tašky s potiskem jako součást firemní reklamní strategie

Říká se, že reklamy není nikdy dost. Proto využijte každý dostupný marketingový nosič a zpropagujte svůj obchod, hotel, služby či jiný druh podnikání, jakkoliv můžete. Reklamní tašky z papíru jsou pro efektivní reklamu jako stvořené. Pokud se Vám povede vytvořit návrh nápaditého a pro lidi atraktivního potisku, máte vyhráno.

Lidé u nás totiž již před lety odhodili tašky na jedno použití a jako náhradu si s sebou často nosí jak látkové, tak reklamní papírové tašky. Vaše firemní taška proto spatří světlo světa nejen po cestě od Vás, ale také při dalším používání.

Kromě přímé distribuce reklamních tašek klientům při využívání vašich služeb je ale můžete mezi lidi dostat i jiným způsobem. Při nejrůznějších příležitostech nezapomínejte obdarovávat vaše obchodní partnery i zaměstnance dárkovými předměty. A to právě ve Vašich krásných reklamních taškách. Promyšleně navržená papírová taška je prostě must have marketingového plánu každého úspěšného podnikatele nebo firmy.

Vytvořte si působivé reklamní tašky přesně podle svých preferencí

Papírové tašky bez potisku, ale pochopitelně i se složitějšími vzory vám u nás vyrobíme za skvělé ceny, v nadstandardní kvalitě i rekordním čase. K dispozici máme nejen ty nejmodernější tiskařské technologie, ale skladem máme i vysoce kvalitní papír čekající na vámi vybraný jednostranný potisk. Konkrétně jde o oblíbený papír s gramáží 170 g/m2 v provedení matné křídy. Vybrat si samozřejmě můžete také z několika způsobů povrchového ušlechtění papírové tašky.

Dle Vašeho přání můžeme reklamní tašku opatřit lesklou i matnou fólií, ale klidně i kombinací lesklé fólie s parciálním UV lakem. Stále oblíbenější povrchovou úpravou se stává také zušlechtění proti poškrábání papírové tašky. Kromě několika formátů tašek na výšku i šířku Vám s logem Vaší firmy mile rádi vyrobíme třeba i tašky na víno.

Vsaďte na designové, ale přesto funkční detaily. Dodají Vaší personalizované tašce na atraktivitě

V našem propracovaném objednávkovém systému si můžete u tašky z papíru zvolit také další detaily. Kupříkladu si můžete vybrat ucho tašky v mnoha rozličných barvách. Potřebujete-li vyrobit kousky s vyšší nosností, doporučujeme Vám si vybrat model s kroucenými uchy. Ta jsou vysoce spolehlivá a hodí se zejména pro tašky na víno nebo jiné těžší zboží.

Ať už si u nás ale vyberete reklamní tašku s jakýmkoliv uchem, jsme schopni ji pro Vás kvalitně vyhotovit a rychle vyexpedovat až na Vámi určené místo. A to dokonce i u papírových tašek ve výrobním nákladu od 10 kusů nahoru. Tašky doručujeme bezpečně tak, aby při přepravě nedošlo k jejich poškození. Na plocho v pevných krabicích.