Pozvánka Premium online tisk

Pozvánka Premium

Pozvánka Premium online tisk 1
Pozvánka Premium online tisk 2

Pozvánky Premium již od 20 ks

  • 4 formáty na výběr
  • Papír: křída silk 300 g
  • Potisk: 4/0, 4/4
  • Laminování: matná fólie, lesk nebo soft touch (jedno nebo oboustranně)
  • Zušlechtění: barevné parciální fólie (jednostranné), vypouklý lak UV 3D (jednostranně)
  • Dostupné barvy fólií: zlatá, stříbrná, červená, měděná, růžovo-zlatá, holografická
  • Dostupné náklady 20, 50, 100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Povrchová úprava premium >> klikněte zde a zkontrolujte

Pozvánky premium mají dobře přizpůsobený, hrubý podklad a obrovské možnosti zušlechtění. Tiskneme je ve formátu A6 nebo DL — vertikálně nebo horizontálně. Nechte svůj design vyniknout díky možnosti zušlechtění vypouklým 3D lakem nebo parciální fólií dostupnou až v 6 barvách (včetně zlaté, stříbrné, červené nebo holografické).

Pozvánky premium vyrábíme na hrubých podkladech, které dobře zobrazují barvy. Můžete si vybrat křídový papír 350 g, doporučujeme jej před aplikací zlacení nebo 3D laku překrýt vrstvou fólie (matnou, sametovou nebo lesklou — podle preferencí).

Tisk pozvánek s vypouklým lakem 3D

Chcete-li vytisknout pozvánky na speciální příležitosti — zvýrazněte je jedinečnými zušlechtěními. Text nebo grafiku zvýrazněte nanesením vypouklého 3D laku. Dodá lesk a zdůrazní vybrané prvky projektu. Díky 3D laku zvýrazníte důležité prvky grafiky nebo textu a dodáte jim konvexní strukturu, která je citelná na dotek.

Pozvánky s barevnou metalickou fólií – až v 6 barvách

Pozvánky můžete pokrýt vypouklou parciální fólií ve vybrané barvě. Díky tomu dostanete pozvánku se zlacením a stříbřením na vybraných místech. Chcete víc? Doplňte pozvánku o měděné, červené nebo růžovo-zlaté akcenty. Aby vaše pozvánky vynikly, buďte kreativní a použijte na určitých místech holografickou fólii a získejte zajímavý, designérský nádech.