Poštovní krabice online tisk

Poštovní krabice

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Poštovní krabice online tisk 1
Poštovní krabice online tisk 2

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Poštovní krabice - již od 10 ks

Poštovní krabice se vyznačují pevnou a stabilní konstrukcí. Snadno se skládají, mají šikovné bezlepové zapínání. Díky tomu velmi dobře ochrání Váš produkt. Tyto univerzální reklamní krabice je možné potlačit libovolnou grafikou nebo na ně jednoduše umístit logo a slogan propagující Váš produkt nebo značku.

Vyberte si vhodnou velikost krabice, typ materiálu, ze kterého bude vyrobena nebo zušlechtění ve formě fólie nebo UV laku. Díky tomu získáte jedinečný, efektivní obal. Mnoho kreativních inspirací najdete na našem blogu. Poštovní krabice budou perfektní jako personalizované obaly na produkty, nebo jako dárkové krabičky.

Navrhněte a objednejte si poštovní krabice s vlastním potiskem - použijte náš konfigurátor nebo nahrajte hotové soubory s projektem!

Po zvolení parametrů obalu, nákladu, režimu vyhotovení a potvrzení objednávky kliknutím na tlačítko OBJEDNAT - zadáte objednávku. Přejděte na záložku "Práce se soubory", kde budete moci použít náš konfigurátor a samostatně si navrhnout vlastní krabici nebo nahrát připravený soubor s projektem. Soubor s pokyny pro přípravu a maketou krabice si můžete stáhnout z karty produktu.

Poštovní krabice s barevným potiskem budou jako stvořené pro balení oblečení, bižuterie, hraček, reklamních předmětů, knih, doplňků pro oblečení nebo drobných předmětů.

Máte na výběr několik materiálů:

  • karton Kraftliner, hnědý 250 g - hnědý z obou stran, perfektní, pokud chcete získat efekt "eko",
  • karton GC1 Neo Board 300 g nebo karton GC1 Rubicon 290 g - bílý z obou stran, pokud má Vaše krabice vypadat "prémium", tento materiál bude dokonalý,
  • karton GC2 Alaska 330 g - bílo-krémový, ideální na produktové krabice, jeho elegance jde ruku v ruce s odolností, kterou zajišťuje vysoká gramáž tohoto materiálu,
  • karton Ovaro 350 g - hnědý-hnědý - nenahraditelný v případě přepravních a hromadných balení,
  • karton Custom Kote 345 g - bílo-hnědý, s velmi vysokou tuhostí, vhodný pro výrobu obalů pro těžší předměty.

Poštovní krabice dodáváme rozložené na plocho - na jejich složení nepotřebujete pásku ani lepidlo. Zabalte si své produkty spolu s námi. Objednejte si už dnes reklamní obaly, které potěší Vaše zákazníky.

Zjistit více: