Podlahové fólie online tisk

Podlahové fólie

Podlahové fólie online tisk 1
Podlahové fólie online tisk 2

Podlahová fólie – již od 1 kusu

  • Podlahová fólie 200 mikronů
  • Potažená matným laminátem
  • 3 formáty nebo vlastní formát (od 50 do 1000 cm)
  • Možnost řezání do daného tvaru
  • Potisk 4/0
  • Digitální tisk

Podlahové fólie - originální způsob, jak zaujmout

Využijte netradiční místa pro Vaši reklamu

Každý, kdo se, byť jen trochu, vyzná v zákonitostech reklamy, by Vám potvrdil, že pro atraktivní reklamu neexistuje špatné umístění. Proto, hledáte-li nový a neotřelý způsob, jak se zpropagovat, nezapomínejte ani na podlahu. Personalizované fólie umístěné na vnitřní podlahové krytiny totiž také patří mezi velmi účinné způsoby reklamy.

Samolepky na podlahu jsou působivé a odolné

Rozhodli jste se pro umístění Vaší nové reklamy na podlahu ve Vašem podniku nebo na veřejném místě? Pak je na čase popřemýšlet o velikosti, barvě a dalších detailech podlahové samolepky, která Vás a Vaše podnikání bude reprezentovat.

Možností personalizace reklamní nálepky máte v naší online tiskárně na výběr poměrně dost. Intenzitu a dlouhou životnost barev a ostrost digitálního tisku 4/0 zajišťuje fólie o síle 200 mikronů v sofistikovaném propojení s matným laminátovým zušlechtěním. Ten působí velmi elegantním dojmem.

Použití této povrchové úpravy zajistí personalizované podlahové nálepce dlouhodobě krásný vzhled a vdechne život Vaší reklamě. Po aplikaci samolepky tak už nemusíte řešit žádné dodatečné laminování.

Jako velkou výhodu vnímáme také to, že naše podlahové fólie neztrácejí své vlastnosti ani s odlepením. Klidně tak tutéž samolepku můžete v případě potřeby vzít a instalovat ji na jiné místo. Navíc je povrch reklamy díky popískované textuře protiskluzový, a tedy zcela bezpečný pro chodce i jezdce.

Vyrobíme Vám i Váš vlastní rozměr samolepky na podlahu

V našem online systému pro zadávání objednávek Vám nabízíme tři standardní rozměry podlahových samolepek. Konkrétně jde o velikosti 100 × 100, 150 × 100 a 200 × 100 cm. Pokud ale máte speciální požadavek na velikost samolepky na podlahu, jsme samozřejmě schopni Vám vyjít maximálně vstříc. Stačí v rámci Vaší objednávky na našem webu zadat dva vlastní rozměry od 50 cm do 1000 cm.

Personalizovat svou podlahovou reklamu můžete i co se týká tvaru samolepky opatřené laminátovým povrchem. V nabídce si lze vybrat možnost neořezávání návrhu, nebo naopak ořezu do požadovaného tvaru.

Snadná údržba je velkým plusem

Podlahové fólie jsou taktéž snadné na údržbu. Digitální tisk 4/0 na samolepce chrání zmiňovaná vrstva laminátu nejen proti mechanickému poškození, ale také proti působení nejrůznějších látek, odmašťovadel a rozpouštědel, které se obvykle vyskytují v přípravcích na vytírání.

Kam reklamní podlahové samolepky umístit?

Říkáte si, jak mohou být samolepky na zemi tak efektivním reklamním prostředkem? Vždyť ony vychvalované podlahové fólie ani nejsou ve výši očí, a tak si jich přeci zákonitě nikdo nemůže všimnout. Jenže opak je pravou.

Naše pohledy neustále směřují dolů k podlaze a nohám, aby nedošlo k zaškobrtnutí, byť to ve většině případů děláme zcela nevědomky. A to obzvláště tam, kde se kumuluje větší množství lidí a trapas z případného zakopnutí a pádu by eventuálně viděly desítky či stovky lidí.

Kam ale reklamní fólie na zem umístit? Právě tam, kudy prochází velké množství lidí v průběhu celého dne. Proto se přímo nabízí možnost použít tento druh reklamního nosiče v podchodech na nádražích, v chodbách obchodních center, nejrůznějších vestibulech nebo kupříkladu v sálech kulturních domů. Skvělým řešením reklamy jsou však také řezané nášlapné polepy schodů. Setkat se s nimi můžete typicky na schodech do metra. Na schodech se totiž skutečně každý dívá, kam šlape, a tak si Vaši reklamu každý prohlédne.

Napadne-li Vás působivý a dobře zapamatovatelný návrh reklamy, máte vyhráno.