Přihlásit se! Ceny se slevou 30 % jsou viditelné po přihlášení!
Papírová lepicí páska s potiskem online tisk

Papírová lepicí páska s potiskem

Upozornění! Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k převládající situaci se mohou dodací lhůty samolepicích pásek prodloužit. Před zadáním objednávky nás prosím kontaktujte a potvrďte dobu dodání.

Papírová lepicí páska s potiskem online tisk 1
Papírová lepicí páska s potiskem online tisk 2

Upozornění! Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k převládající situaci se mohou dodací lhůty samolepicích pásek prodloužit. Před zadáním objednávky nás prosím kontaktujte a potvrďte dobu dodání.

Papírová páska s potiskem - již od 72 kusů

Samolepicí páska Kraft s lepidlem SOLVENT

 • Samolepicí páska z hnědého papíru Kraft s možností provedení potisku
 • Šířka pásky: 50 mm
 • Délka pásky: 50 m
 • Papír Kraft hnědý s tloušťkou 120 mikronů
 • Typ lepidla: SOLVENT
 • Potisk: 1 barva Pantone

Samolepicí páska Kraft s lepidlem HOT MELT

 • Samolepicí páska z hnědého papíru Kraft s možností provedení potisku
 • Šířka pásky: 50 mm
 • Délka pásky: 50 m
 • Papír Kraft hnědý s tloušťkou 120 mikronů
 • Typ lepidla: HOT MELT
 • Potisk: 1 barva Pantone

Nyní může být balení příjemné a obalování - efektní! Hnědá samolepicí páska z papíru Kraft působí, že obě tyto možnosti jsou doslova na dosah ruky. Potiskněte jej, čím chcete, výběrem jedné libovolné barvy z palety Pantone.

Páska na balíky s logem - upozorněte na sebe cestou k zákazníkovi

Páska na balíky s potiskem není pouze bezpečnostním prvkem vůči poškozením, ale také efektivním způsobem na reklamu a dodatečné body v hodnocení nákupních zkušeností Vašeho zákazníka. Umístěte na ni logo, ázev společnosti, reklamní heslo nebo nápis vybízející k vyalení zásilky "Otevři mne!". Použijte lepicí pásky jako vizitky a pamatujte, že zásilka - než se dostane k zákazníkovi - tráví dlouhou dobu a prochází také dalšími páry rukou. Ať páska s potiskem pracuje na síle a popularitě Vaší značky od momentu jejího opuštění skladu.

Páska na balíky z Kraft papíru - detail, který dělá rozdíl

Základní páska na balíky bude ladit s barvou krabice, do něhož balíte objednávky svých zákazníků a zároveň bude chránit prvky nejvíce vystavené vůči poškození. Tento typ pásky je dokonalou alternativou fóliových pásek na balíky, které často vypadají méně esteticky a jejich všeobecnost nevzbuzuje zájem osob otevírajících balíky. Pásek z hnědého papíru Kraft vypadá elegantně a esteticky, potisk se nerozmazává, vzhled balení se zařazuje do minimalistických trendů a bývá spojován s módním eko přístupem.

Lepicí páska Kraft s potiskem - estetika a odolnost jdou ruku v ruce

Papírový pásek na balíky může být odolný! Stačí správná gramáž papíru a vhodně silné lepidlo. U nás můžete pásek z Kraftu s tloušťkou 120 mikronů - tolik stačí, abyste zajistili odolnost a chránili vůči přetržení nebo jiným mechanickým poškozením. K výběru máte dva typy lepidla - jedno z nich je silný SOLVENT vyhotovený z přírodního kaučuku. Díky němu bude páska vhodná také na hladkých a pórovatých površích. Bude odolná vůči nízkým a vysokým teplotám a efektivně ochrání zásilku před vlhkostí. Druhý typ je HOT MELT vyhotovený z umělého kaučuku, což zaručuje skvělou propustnost i během přepravy v náročných podmínkách.

Páska na balíky je alternativou pro potisky na krabici. Při využití pásky s vlastní grafikou můžete k balení využít hladké krabice - není nutné, abyste vystavovali logo z každé strany zásilky! Potisk na pásce vše vyřeší - celek vypadá esteticky a hnědá barva pásku dokonale zvýrazní v odstínu klasické krabice nebo bude kontrastovat s jejími světlejšími variantami.

Pro pásku s lepidlem SOLVENT

Grafiku na pásku připravte jako opakovatelný modul. Dostupné délky válců jsou 188, 220, 251, 314 i 402 mm. Formáty souborů, které lze použít v projektu činí 188 x 50 mm, 220 x 50 mm, 251 x 50 mm, 314 x 50 mm, 402 x 50 mm.

Pro pásku s lepidlem HOT MELT

Grafiku na pásku připravte jako opakovatelný modul. Dostupné délky válců jsou 340, 391, 439 i 511 mm. Formáty souborů, které lze použít v projektu činí 340 x 48 mm, 391 x 48 mm, 439 x 48 mm, 511 x 48 mm.