Litá fólie online tisk

Litá fólie

Litá fólie online tisk 1
Litá fólie online tisk 2

Litá fólie (na auta) – již od 1 ks

  • Automobilová litá fólie (55 mikronů) nebo reflexní (90 mikronů)
  • 3 formáty nebo vlastní formát (od 50 do 1000 cm)
  • Zušlechtěná – lesklá litá laminace
  • Různé vzory v rámci 1 objednávky
  • Digitální tisk

Reklamní samolepící fólie je skvělým řešením pro firmy, majitele vozového parku a všechny, kteří se chtějí zviditelnit. Díky jedinečným grafickým efektům můžete svou firmu prezentovat během každodenního ježdění bez ohledu na vozidlo, které máte k dispozici. Fólii charakterizují dokonalé parametry, co se týče roztahovaní a paměti tvaru – po zahřátí se přizpůsobí povrchu, na který byla nalepena. Díky této struktuře má vlastnosti nezbytné pro aplikaci grafických prvků na povrchu s velkými průtisky, na těžce dostupná místa: nárazníky, zrcátka, těsnění.

Lité fólie jsou vhodné na výlep vozidel a jiných nepravidelných povrchů – přizpůsobují se jejich tvaru. Tato reklamní fólie po zahřátí dokonale přilne k povrchu a zakryje ho jakýmkoli vzorem nebo barvou. Díky němu můžete auto za pár okamžiků změnit na mobilní reklamní médium – viditelné i po setmění. Můžete si vybrat až 30 vzorů v rámci 1 objednávky a vybrat fólii v reflexní verzi.

Litá fólie na auta – přeneste na ni svou kreativitu

Nabízíme Vám automobilovou fólii s tloušťkou 55 mikronů nebo reflexní litou fólii s tloušťkou 90 mikronů (která také vypadá skvěle i po setmění). Můžete si vybrat fólii ve velikostech od 50 do 1000 cm. Lité fólie jsou nenahraditelné na nerovných površích – například na náraznících, zrcadlech nebo těsněních automobilů. Pokud chcete, aby Vám fólie sloužila ještě déle – vyberte možnost dodatečné laminace.

Lité fólie balíme do odolných krabic z vlnité lepenky.