Přihlásit se! Ceny se slevou 30 % jsou viditelné po přihlášení!
Leták Premium online tisk

Leták Premium

Letáky s vypouklou barevnou fólií a 3D UV lakem. 30 % sleva pro přihlášené zákazníky

Leták Premium online tisk 1
Leták Premium online tisk 2

Letáky s vypouklou barevnou fólií a 3D UV lakem. 30 % sleva pro přihlášené zákazníky

Letáky Premium již od 20 ks

  • 7 formátů na výběr
  • Papíry na výběr: křída silk 200 nebo 300 g, Mohawk EggShell 216 nebo 324 g (lehce krémový s jemným povrchem z jedné strany)
  • Potisk: 4/0, 4/4
  • Laminování (pouze křída silk): matná fólie, lesk nebo soft touch (jedno nebo oboustranně)
  • Zušlechtění: barevné parciální fólie (jednostranné), vypouklý lak UV 3D (jednostranně)
  • Dostupné barvy fólií: zlatá, stříbrná, červená, měděná, růžovo-zlatá, holografická
  • Dostupné náklady 20, 50, 100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Odlište své sdělení působivými zušlechtěními prémiových oboustranných letáků. Co řeknete ke zvýraznění detailů vypouklou barevnou fólií nebo lakem UV 3D? Vyberte si vhodný typ zušlechtění – tiskněte letáky s pozlacením, postříbřením, hologramem nebo vypouklým lakem.

Prémiové letáky si můžete objednat ve formátu A6, A5, A4, DL nebo jako čtverec 120/150/200 mm. Pečlivě jsme vybrali suroviny tak, abychom získali šťavnaté, intenzivní barvy tisku. Můžete si vybrat křídový podklad nebo Mohawk Egg shell - krémový s jemně texturovaným povrchem.

Letáky s vypouklým lakem 3D - překročte zaběhlé rámce

Křídový podklad překryjeme fólií v tónovacím matu, efektním lesku nebo se sametově jemnou povrchovou úpravou soft touch. Můžeme na ni aplikovat další vrstvy zušlechtění – barevné fólie nebo lak 3D. Vypouklý lak lze aplikovat na libovolné fragmenty projektu - bude se efektně prezentovat a zároveň vytvoříme prostorový efekt.

Letáky s barevnou parciální fólií — pozlacené, postříbřené nebo holografické

Chcete víc? Objednejte si letáky s barevnou fólií! Na výběr máte letáky potažené fólií v odstínech zlaté, stříbrné, červené, měděné, růžovo-zlaté nebo holografické. Velmi efektně a prestižně vypadají letáky s pozlacením nebo postříbřením. Letáky s červenou, měděnou nebo růžovou fólií upoutají pozornost a zaměří váš zrak na nejdůležitější prvky. Letáky s holografickou fólií rozliší vaše poselství a dodají mu poutavou jiskru.