Leták online tisk

Leták

Leták online tisk 1
Leták online tisk 2

Letáky – již od 10 ks

  • 8 formátů letáků (včetně nejoblíbenějších pro tisk letáků: A6 105 x 148 mm, A5 148 x 210 mm, A4 210 x 297 mm a dokonce A3 297 x 420 mm)

  • 11 druhů papíru pro letáky (křídový papír: lesklá křída / matná křída 130-350 g nebo ofsetový papír 90-250 g)

  • Různé vzory letáků v rámci 1 objednávky

  • Potisk 4/0 nebo 4/4

  • Různé vzory v rámci 1 objednávky

  • Zušlechtění letáků (papír: křída od 170 g) – UV lak; fólie (lesklá, matná, soft touch) nebo fólie (matná, soft touch) + lak UV parciální

Věděli jste, že propagační letáky se používají již po staletí? Během své historie letáky pochopitelně prošly mnoha obměnami. Vždy se ale v rámci potřeby šíření informací o různých oblastech těšily letáky velké efektivitě.

Dříve bylo pro tisk letáku potřeba nechat si vypracovat grafický návrh letáků a složitě jej tiskařům zadávat k výrobě tisku. V současné době si však můžete vytvořit reklamní leták k tisku, který bude mít originální design a profesionální vzhled, sami. Rychle a levně, a také ve výborné kvalitě tisku a bez nutnosti osobní návštěvy tiskárny, pouze online. A to díky objednávkovému systému naší online tiskárny.

Reklamní letáky účinně oslovují veřejnost. Nechte si je pro své podnikání vytisknout online i Vy

Aby byla účinnost reklamních letáků co nejvyšší, je potřeba si kromě poutavého designu, atraktivního fontu a vhodně dlouhého a zajímavého obsahu, vybrat také kvalitní papír pro online tisk letáků.

Jenže které papíry jsou pro tisk propagačního média, jako je leták, nejvhodnější? Můžete si u nás vybrat papír s gramáží od 90 až do 350 g/m2 v provedení ofset, kraftliner nebo třeba matná či lesklá křída. Čím vyšší je hodnota gramáže, tím tvrdší a kvalitnější papír je.

Reklamní letáky tiskneme pro Vás jak jednostranně, tak na obě strany letáku, ve velmi dobré kvalitě a rychlé. Při tvorbě šablony k tisku Vašich personalizovaných letáků se proto můžete vyřádit bez omezení, dle libosti a fantazie.

Tisk letáků Vám u nás v Justprint nabízíme v té nejvyšší kvalitě

Díky našemu sofistikovanému online objednávkovému systému tisku letáků je vytvořit leták opravdu hračka. I sebelepší návrh propagačních a reklamních letáků je ale k ničemu, pokud je nekvalitní tisk letáků a papír pro letáky, nebo třeba ledabylý ořez. Toho se v online tiskárně Justprint ale rozhodně obávat nemusíte.

Disponujeme totiž nejmodernějšími technologiemi pro online tisk letáků, které vzhledu Vašich letákových šablon k tisku doslova vdechnou život. A to díky živým barvám a mimořádně ostrému tisku letáků. To můžete ještě více pozvednout volbou vhodné povrchové úpravy (pro křídový papír).

V systému si proto před finálním potvrzením zakázky můžete objednat kupříkladu zušlechtění papíru matnou nebo lesklou folií, nebo UV lakem, díky čemuž bude tisk letáků vypadat ještě více efektně a více elegantně.

Nejoblíbenějším typem reklamních letáků zůstává papír ve formátu A5 148 x 210 mm. Nabízíme ale mnohem více velikostí letáků

Vůbec nejčastěji se s letákem můžete setkat ve formátu A5. Přesně tato velikost, tedy 148 x 210 mm (nebo pro grafiku připravenou vodorovně 210 x 148 mm), totiž dokáže velmi perfektně obsáhnout veškeré potřebné informace reklamního nebo marketingového sdělení. Zároveň však zákazníka na první dobrou neodradí svou velikostí. Jde tedy o ideální kombinaci, která je dlouhodobým favoritem.

V případě potřeby Vám ale samozřejmě nabízíme tisk letáků online v mnoha dalších formátech. A to včetně formátu vytvořeného Vám na míru přesně podle Vašich požadavků. V nabídce online tisku máme nejrůznější rozměry a tvary letáků.

Pokud byste ale Vámi preferovanou velikost reklamního letáku v našem objednávkovém systému online nenašli, neváhejte a obraťte se s dotazem na konkrétní formát letáků na míru na náš zákaznický servis. Dle možností uděláme vše, co bude v našich silách, abychom Vám mohli vyhovět pro tisk letáků online.

Expresní tisk letáků a rychlé dodání

Zákazníkům u nás při výrobě a tisku letáků online nabízíme hned tři možnosti rychlosti zpracování letáků a dodání objednávky. Rychlé dodání je samozřejmostí v každém případě. Dokážeme Vám ale vyhovět i v případě, kdy své reklamní letáky chcete mít v ruce tak brzy, jak to jen jde, bez zbytečného čekání na dodání.

Tisk letáků a dodání proto obvykle možné pro Vás zrealizovat velmi rychle. Příjemně Vás jistě překvapí i cena tisku (bez DPH a s DPH), za kterou si u nás letáky můžete nechat expresně a mimořádně kvalitně vyhotovit. Navíc, letáky jsou dostupné k tisku již od nákladu několika málo kusů.

Tiskněte v naší online tiskárně Vaše letáky pohodlně, rychle a za velmi příjemné ceny (cena tisku letáků, bez DPH a s DPH je k dispozici přímo na naši webové stránce).

Letáky balíme do odolných krabic z vlnité lepenky a další výhodou je pro zákazníka doprava zdarma (na jedno místo v zemi).

Letáky nebo Skládané letáky

Podívejte se také na skládané letáky, které jsou dostupné v naší online nabídce.