Leták online tisk

Leták

Leták online tisk 1
Leták online tisk 2

Letáky – již od 10 ks

  • 8 formátů
  • 11 druhů papíru (lesklá křída / matná 130-350 g nebo ofset 90-250 g)
  • Různé vzory v rámci 1 objednávky
  • Potisk 4/0 nebo 4/4
  • Různé vzory v rámci 1 objednávky
  • Zušlechtění (křída od 170 g) – UV lak; fólie (lesklá, matná, soft touch); fólie (matná, soft touch) + lak UV parciální

Věděli jste, že propagační letáky se používají již po staletí? Během své historie pochopitelně prošly mnoha obměnami. Vždy se ale v rámci potřeby šíření informací těšily velké efektivitě.

Dříve bylo pro tisk letáku potřeba nechat si vypracovat jeho grafický návrh a složitě jej tiskařům zadávat k výrobě. V současné době si však můžete vytvořit reklamní leták, který bude mít originální design a profesionální vzhled, sami. Rychle, levně a bez nutnosti osobní návštěvy tiskárny. A to díky objednávkovému systému naší online tiskárny.

Reklamní letáky účinně oslovují veřejnost. Nechte si je pro své podnikání vytisknout i Vy

Aby byla účinnost reklamních letáků co nejvyšší, je potřeba si kromě poutavého designu, atraktivního fontu a vhodně dlouhého a zajímavého obsahu, vybrat také kvalitní papír.

Jenže které papíry jsou pro propagační médium, jako je leták, nejvhodnější? Vyberte si u nás model s gramáží od 90 až do 350 g/m2 v provedení ofset, kraftliner nebo třeba matná či lesklá křída. Čím vyšší je hodnota gramáže, tím tvrdší a kvalitnější papír je.

Tiskneme jak jednostranně, tak na obě strany letáku. Při tvorbě šablony vašeho personalizovaného letáku se proto můžete vyřádit bez omezení, dle libosti a fantazie.

Tisk letáků vám u nás v Justprint nabízíme v té nejvyšší kvalitě

Díky našemu sofistikovanému online objednávkovému systému je vytvořit leták opravdu hračka. I sebelepší návrh propagačního letáku je ale k ničemu, pokud je nekvalitní tisk nebo třeba ledabylý ořez. Toho se v online tiskárně Justprint ale rozhodně obávat nemusíte.

Disponujeme totiž nejmodernějšími technologiemi tisku, které vzhledu vašich letákových šablon doslova vdechnou život. A to díky živým barvám a mimořádně ostrému tisku. To můžete ještě více pozvednout volbou vhodné povrchové úpravy.

V systému si proto před finálním potvrzením zakázky objednejte kupříkladu zušlechtění papíru matnou či lesklou folií nebo UV lakem.

Nejoblíbenějším typem reklamních letáků zůstává formát 148 x 210 mm. Nabízíme ale mnohem více velikostí

Vůbec nejčastěji se s letákem můžete setkat ve formátu A5. Přesně tato velikost, tedy 210 x 148 mm, totiž dokáže perfektně obsáhnout veškeré potřebné informace reklamního sdělení. Zároveň však zákazníka na první dobrou neodradí svou velikostí. Jde tedy o ideální kombinaci, která je dlouhodobým favoritem.

V případě potřeby Vám ale samozřejmě nabízíme tisk letáků v mnoha dalších formátech. A to včetně formátu vytvořeného vám na míru přesně podle vašich požadavků . V nabídce máme nejrůznější rozměry a tvary letáků.

Pokud byste ale Vámi preferovanou velikost reklamního letáku v našem objednávkovém systému nenašli, neváhejte a obraťte se s dotazem na konkrétní vlastní formát na náš zákaznický servis. Dle možností uděláme vše, co bude v našich silách, abychom Vám mohli vyhovět.

Expresní tisk letáků

Zákazníkům u nás při výrobě letáků nabízíme hned tři možnosti rychlosti zpracování objednávky. Rychlé dodání je samozřejmostí v každém případě. Dokážeme Vám ale vyhovět i v momentě, kdy své reklamní letáky chcete mít v ruce tak brzy, jak to jen jde.

Tisk letáků proto obvykle možné zrealizovat velmi rychle. Příjemně Vás jistě překvapí i ceny, za které si u nás letáky můžete nechat expresně a mimořádně kvalitně vyhotovit. A to již od nákladu několika málo kusů.

Tiskněte v naší online tiskárně Vaše letáky pohodlně, rychle a za velmi příjemné ceny.

Letáky balíme do odolných krabic z vlnité lepenky. Podívejte se také na skládané letáky dostupné v naší nabídce.