Lepicí páska s potiskem online tisk

Lepicí páska s potiskem

Lepicí páska s potiskem online tisk 1
Lepicí páska s potiskem online tisk 2

Lepicí páska s potiskem - již od 36 rolí

  • Lepicí páska s možností provedení barevného potisku
  • Šířka pásky: 48 mm
  • Délka pásky: 60 m
  • Tloušťka fólie: 25 mikronů
  • Typ lepidla: Hot Melt
  • Technologie potisku: Flexotisk
  • Potisk: 1 - 3 barvy Pantone
  • Základní barva je transparentni
  • Barva lepidla: k výběru bílá nebo transparentní - má vliv na barvy pozadí obrázku

Šťastné balení je celé balení. Proto, pokud chcete zvýšit bezpečí dodávaného zboží a zároveň podpořit viditelnost své značky - využijte samolepicí pásku s potiskem. V očích zákazníků páska pomáhá rychle identifikovat balík z Vaší firmy na pozadí ostatních a vytvořit společnou vizuální identifikaci.

Lepicí páska s potiskem může efektivně nahradit drahé potisky na krabicích, ochránit nejslabší spoje krabice před deštěm, sněhem, vlhkostí a sluncem a zkrátit dobu skládání balíku.

Pásky s potiskem jsou vhodné pro mnoho odvětví - od internetových obchodů, redakcí a vydavatelství, po sklady, logistická centra a stěhovací společnosti. Silné lepidlo Hot Melt dobře přiléhá k předmětům a neodlepuje se od jejich povrchu.

Samolepicí páska s potiskem - nový způsob reklamy!

Nejenže páska identifikuje Vaši firmu - může se na ní nacházet forma výstrahy, aby se s výrobkem zacházelo zvláštním způsobem. "Křehké", "Opatrně, sklo", "Neházet" - to jsou pouze příklady. Můžete vytvořit vlastní verzi upozornění.

Flexotisk použitý k tisku na pásce je technikou umožňující absorpci barvy na podkladu. Při tvorbě potisku můžete využít od 1 do 3 barev Pantone. Flexotisk je v současné době jednou z nejrychleji se rozvíjejících technologií tisku na fóliích. Zajišťuje přitom přesnost provedené a nasycené barvy.

Soubor na pásku je nutné připravit se spadávkami po 2 mm z každé strany. Pokud je na okraji pásky jednolité pozadí, bude potištěno k okrajům pásky, avšak pokud to budou jednotlivé prvky, musí být odsunuty k okraji. Vyplývá to z technologii tisku, kde jsou 3 pásy pásky tištěny zároveň a mohlo by dojít k tomu, že část obrázku, jež sahá k hornímu okraji pásky, se může po řezu objevit dole na druhém užitné části. Pokud se v projektech objeví takové prvky, před tiskem upravujeme obrázek a finální soubor zasíláme k Vašemu odsouhlasení.

Obrázek na pásku připravte jako opakovací modul. Při podání objednávky do 180 rolí pásky připravte obrázek v rozměrech 188,5 mm, 219,8 mm, 251,2 mm, 314 mm a 395,6 mm. Pro počet od 360 rolí aplikujte rozměr modulů s rozměry 250 mm, 280 mm, 300 mm, 340 mm lub 420 mm. Věnujte pozornost tomu, že v případě grafických projektů, které předpokládají použití barevného pozadí bude z technologických důvodů na konci každého modulu bílá nebo transparentní (v závislosti na vybrané barvě lepidla) svislá čárka o tloušťce 1,5 mm. Je nutné to mít na paměti, abyste tento prvek zohlednili v projektu.