Krabice se samozavíracím víkem online tisk

Krabice se samozavíracím víkem

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Krabice se samozavíracím víkem online tisk 1
Krabice se samozavíracím víkem online tisk 2

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Krabice se samozavíracím víkem - již od 10 ks

Krabice se samozavíracím víkem jsou zajímavou alternativou pro tradiční poštovní krabici nebo krabici s víkem. Skládání je snadné, bez použití lepidla, pohodlné zavírání a otevírání usnadní použití tohoto obalu a výrobek bude dobře chráněn. Na krabici se samozavíracím víkem můžete umístit libovolné grafické logo, logo firmy nebo slogan propagující váš produkt nebo značku.

Vyberte si správnou velikost krabice, typ materiálu a můžete také zdůraznit detaily zušlechtěním - lesklou nebo matnou fólií nebo UV lakem - díky tomu váš obal vynikne od ostatních. Na našem blogu najdete několik rad, jak to udělat správně. Krabice se samozavíracím víkem se osvědčí jako balení s sebou nebo jako dárkové krabice.

Navrhněte a objednejte si krabice s vlastním potiskem - použijte náš konfigurátor nebo nahrajte hotové soubory s projektem!

Po zvolení parametrů obalu, nákladu, režimu vyhotovení a potvrzení objednávky kliknutím na tlačítko OBJEDNAT - zadáte objednávku. Přejděte na záložku "Práce se soubory", kde budete moci použít náš konfigurátor a samostatně si navrhnout vlastní krabici nebo nahrát připravený soubor s projektem. Soubor s pokyny pro přípravu a maketou krabice si můžete stáhnout z karty produktu.

Krabice se samozavíracím víkem a barevným potiskem budou jako stvořené na balení jídel s sebou, díky čemuž se osvědčí v kavárnách, restauracích a cukrárnách, nebo jako dárkové balení. Tento typ krabice je také dobrým způsobem na to, abyste vynikly v e-commerce a poslali zákazníkovi objednávku v něčem jiném, než v běžné poštovní krabici.

Máte na výběr několik materiálů:

  • karton Kraftliner, hnědý 250 g - hnědý z obou stran, perfektní, pokud chcete získat efekt "eko",
  • karton GC1 Neo Board 300 g nebo karton GC1 Rubicon 290 g - bílý z obou stran, pokud má Vaše krabice vypadat "prémium", tento materiál bude dokonalý,
  • karton GC2 Alaska 330 g - bílo-krémový, ideální na produktové krabice, jeho elegance jde ruku v ruce s odolností, kterou zajišťuje vysoká gramáž tohoto materiálu,
  • karton Ovaro 350 g - hnědý-hnědý - nenahraditelný v případě přepravních a hromadných balení,
  • karton Custom Kote 345 g - bílo-hnědý, s velmi vysokou tuhostí, vhodný pro výrobu obalů pro těžší předměty.

Krabice se samozavíracím víkem dodáváme rozložené na plocho - na jejich složení nepotřebujete lepicí pásku či lepidlo. Zabalte si své produkty spolu s námi. Objednejte si už dnes reklamní obaly, které potěší Vaše zákazníky.

Zjistit více: