Krabice s víkem online tisk

Krabice s víkem

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Krabice s víkem online tisk 1
Krabice s víkem online tisk 2

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Krabice s víkem - již od 10 ks

Krabice s vikem jsou klasikou známou z butiků, obchodů s obuví, ale také z kaváren, cukráren a restaurací. Tento typ krabice se vyznačuje klasickým designem s nejvyšší kvalitou zpracování. Skládají se bez použití lepidla, pohodlně se otevírají a zavírají víkem, které je samostatným prvkem dvoudílné soupravy. Krabici s víkem můžeme potlačit libovolnou grafikou, logem firmy nebo sloganem propagujícím Váš produkt nebo značku.

Vyberte si správnou velikost krabice a surovinu, ze které bude vyrobena. Detaily můžete zdůraznit matnou nebo lesklou fólií nebo UV lakem - díky tomu se Váš obal stane jedinečným a udělá dojem už na první pohled. Na našem blogu najdete spoustu inspirací jak to udělat dobře! Krabice s víkem jsou vhodné jako obaly na produkty v internetových a stacionárních obchodech nebo jako dárkové krabičky.

Navrhněte a objednejte si krabice dno-víko s vlastním potiskem - použijte náš konfigurátor nebo nahrajte hotové soubory s projektem!

Po zvolení parametrů obalu, nákladu, režimu vyhotovení a potvrzení objednávky kliknutím na tlačítko OBJEDNAT - zadáte objednávku. Přejděte na záložku "Práce se soubory", kde budete moci použít náš konfigurátor a samostatně si navrhnout vlastní krabici nebo nahrát připravený soubor s projektem. Soubor s pokyny pro přípravu a maketou krabice si můžete stáhnout z karty produktu.

Krabice dno-víko s barevným potiskem budou ideální na zabalení jídla s sebou - osvědčí se v kavárnách, restauracích a cukrárnách, ale i v elegantních buticích a obchodech s řemeslnými výrobky a produkty hand made. Tento typ krabice úspěšně nahradí tradiční poštovní krabici v internetových obchodech, jejichž obchodní model spočívá na odesílání objednávek zákazníkům.

Máte na výběr několik materiálů:

  • karton Kraftliner, hnědý 250 g - hnědý z obou stran, perfektní, pokud chcete získat efekt "eko",
  • karton GC1 Neo Board 300 g nebo karton GC1 Rubicon 290 g - bílý z obou stran, pokud má Vaše krabice vypadat "prémium", tento materiál bude dokonalý,
  • karton GC2 Alaska 330 g - bílo-krémový, ideální na produktové krabice, jeho elegance jde ruku v ruce s odolností, kterou zajišťuje vysoká gramáž tohoto materiálu,
  • karton Ovaro 350 g - hnědý-hnědý - nenahraditelný v případě přepravních a hromadných balení,
  • karton Custom Kote 345 g - bílo-hnědý, s velmi vysokou tuhostí, vhodný pro výrobu obalů pro těžší předměty.

Krabice s víkem dodáváme rozložené na plocho - na jejich složení nepotřebujete pásku ani lepidlo. Zabalte si své produkty spolu s námi. Objednejte si už dnes reklamní obaly, které potěší Vaše zákazníky.

Zjistit více: