Krabice na produkty online tisk

Krabice na produkty

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Krabice na produkty online tisk 1
Krabice na produkty online tisk 2

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Krabice na produkty - již od 10 ks

Krabice na produkty, které se dokonale přizpůsobí každému produktu! Lehce se skládají a lepení na jednom místě umožňuje snadnou kompletaci a zaručuje jejich trvanlivost. Váš produkt bude dobře zajištěn! Tyto univerzální produktové krabice můžeme potlačit libovolnou grafikou, umístit na ně logo nebo reklamní slogan, který bude lákat zákazníky k nákupu produktu.

Vyberte si vhodnou velikost krabice, materiál, ze kterého bude vyrobena, přičemž její design můžete obohatit zušlechtěním v podobě fólie nebo UV laku. Díky tomu vytvoříte jedinečné obaly, které budou dobře prodávat! Mnoho kreativních inspirací najdete na našem blogu. Krabice na produkty představují obálky pro předměty, které prodáváte, a proto byste se měli postarat o co nejlepší efekt.

Navrhněte a objednejte si produktové krabice s vlastním potiskem - použijte náš konfigurátor nebo nahrajte hotové soubory s projektem!

Po zvolení parametrů obalu, nákladu, režimu vyhotovení a potvrzení objednávky kliknutím na tlačítko OBJEDNAT - zadáte objednávku. Přejděte na záložku "Práce se soubory", kde budete moci použít náš konfigurátor a samostatně si navrhnout vlastní krabici nebo nahrát připravený soubor s projektem. Soubor s pokyny pro přípravu a maketou krabice si můžete stáhnout z karty produktu.

Produktové krabice s barevným potiskem budou ideální pro balení elektroniky, hraček, předmětů každodenní potřeby, reklamních předmětů, malé elektroniky a domácích spotřebičů, ale i kosmetiky a potravinářských výrobků.

Máte na výběr několik materiálů:

  • karton Kraftliner, hnědý 250 g - hnědý z obou stran, perfektní, pokud chcete získat efekt "eko",
  • karton GC1 Neo Board 300 g nebo karton GC1 Rubicon 290 g - bílý z obou stran, pokud má Vaše krabice vypadat "prémium", tento materiál bude dokonalý,
  • karton GC2 Alaska 330 g - bílo-krémový, ideální na produktové krabice, jeho elegance jde ruku v ruce s odolností, kterou zajišťuje vysoká gramáž tohoto materiálu,
  • karton Ovaro 350 g - hnědý-hnědý - nenahraditelný v případě přepravních a hromadných balení,
  • karton Custom Kote 345 g - bílo-hnědý, s velmi vysokou tuhostí, vhodný pro výrobu obalů pro těžší předměty.

Krabice na produkty Vám dodáme slepené. Zabalte si své produkty spolu s námi. Objednejte si už dnes reklamní obaly, které potěší Vaše zákazníky.

Zjistit více: