Kartonové rukávy online tisk

Kartonové rukávy

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Kartonové rukávy online tisk 1
Kartonové rukávy online tisk 2

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Kartonové rukávy - již od 10 ks

Kartonové rukávy osvěží design Vašich dosavadních obalů. Navrženy v podobě pláště nebo přebalu dodají produktu charakter a moderní vzhled. Kartonový rukáv Vám pomůže vdechnout nový život Vaší aktuální nabídce produktů, aniž ohrozíte firemní rozpočet. Lehce se skládají a lepení na jednom místě umožňuje snadnou kompletaci a zajišťuje trvanlivost přebalu. Můžete ho potisknout libovolnou grafikou v barvách, které upoutají pozornost příjemce, umístit na něj logo nebo reklamní slogan, který podpoří prodej Vašeho produktu.

Vyberte si vhodnou velikost přebalu přizpůsobenou rozměrům Vašeho obalu, materiál, ze kterého bude vyroben, a použijte zušlechtění v podobě matné nebo lesklé fólie nebo UV laku. Díky tomu vytvoříte jedinečné balení, které bude na poličce vypadat skvěle, díky čemuž se bude dobře prodávat. Kartonové rukávy budou ozdobou Vašich produktů - postarejte se o co nejlepší efekt.

Navrhněte a objednejte si krabice s vlastním potiskem - použijte náš konfigurátor nebo nahrajte hotové soubory s projektem!

Po zvolení parametrů obalu, nákladu, režimu vyhotovení a potvrzení objednávky kliknutím na tlačítko OBJEDNAT - zadáte objednávku. Přejděte na záložku "Práce se soubory", kde budete moci použít náš konfigurátor a samostatně si navrhnout vlastní krabici nebo nahrát připravený soubor s projektem. Soubor s pokyny pro přípravu a maketou krabice si můžete stáhnout z karty produktu.

Přebaly typu rukáv s barevným potiskem budou ideální na zabalení stávajících krabic s elektronikou, hračkami, reklamními pomůckami, dárkovými soupravami nebo malými televizními zařízeními.

Máte na výběr několik materiálů:

  • karton Kraftliner, hnědý 250 g - hnědý z obou stran, perfektní, pokud chcete získat efekt "eko",
  • karton GC1 Neo Board 300 g nebo karton GC1 Rubicon 290 g - bílý z obou stran, pokud má Vaše krabice vypadat "prémium", tento materiál bude dokonalý,
  • karton GC2 Alaska 330 g - bílo-krémový, ideální na produktové krabice, jeho elegance jde ruku v ruce s odolností, kterou zajišťuje vysoká gramáž tohoto materiálu,
  • karton Ovaro 350 g - hnědý-hnědý - nenahraditelný v případě přepravních a hromadných balení,
  • karton Custom Kote 345 g - bílo-hnědý, s velmi vysokou tuhostí, vhodný pro výrobu obalů pro těžší předměty.

Kartonové rukávy Vám dodáme slepené. Zabalte si své produkty spolu s námi. Objednejte si už dnes reklamní obaly, které potěší Vaše zákazníky.

Zjistit více: