Kartonové obálky bez uzavření online tisk

Kartonové obálky bez uzavření

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Kartonové obálky bez uzavření online tisk 1
Kartonové obálky bez uzavření online tisk 2

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Kartonové obálky bez uzavření - již od 10 ks

Kartonové obálky bez uzavření jsou skvělým způsobem na zabalení pozvánek, voucherů, vstupenek a dárkových poukázek. Skládání je jednoduché a lepení na dvou místech umožňuje snadnou kompletaci a zajišťuje jejich trvanlivost. Tato alternativa tradiční obálky je zároveň efektivní a odolná, a pro získání ještě lepšího efektu si můžete objednat nálepky, které budou plnit funkci plomby - zajistí otvory na obou stranách. Na obálku můžete umístit libovolnou grafiku, logo, datum události nebo slogan nabádající k účasti na akci.

Vyberte si správnou velikost obálky, typ materiálu a nebojte se experimentovat se zušlechtěným - můžete si vybrat z lesklé nebo matné fólie nebo UV laku - díky tomu obal snadno vynikne z klasických obálek nebo množství korespondence. Obálky se osvědčí jako obaly pro ploché předměty jako jsou pozvánky, letáky, vstupenky nebo poukazy.

Navrhněte a objednejte si krabice s vlastním potiskem - použijte náš konfigurátor nebo nahrajte hotové soubory s projektem!

Po zvolení parametrů obalu, nákladu, režimu vyhotovení a potvrzení objednávky kliknutím na tlačítko OBJEDNAT - zadáte objednávku. Přejděte na záložku "Práce se soubory", kde budete moci použít náš konfigurátor a samostatně si navrhnout vlastní krabici nebo nahrát připravený soubor s projektem. Soubor s pokyny pro přípravu a maketou krabice si můžete stáhnout z karty produktu.

Kartonové obálky s barevným potiskem budou ideální na rozdávání dárkových a slevových kupónů, pozvánek, poděkování a svátečních voucherů. Tento typ obalů je možné použít i v e-commerce, když chcete odměnit své stálé zákazníky dodatečnou slevou nebo jich pozvat na další nákupy.

Máte na výběr několik materiálů:

  • karton Kraftliner, hnědý 250 g - hnědý z obou stran, perfektní, pokud chcete získat efekt "eko",
  • karton GC1 Neo Board 300 g nebo karton GC1 Rubicon 290 g - bílý z obou stran, pokud má Vaše krabice vypadat "prémium", tento materiál bude dokonalý,
  • karton GC2 Alaska 330 g - bílo-krémový, ideální na produktové krabice, jeho elegance jde ruku v ruce s odolností, kterou zajišťuje vysoká gramáž tohoto materiálu,
  • karton Ovaro 350 g - hnědý-hnědý - nenahraditelný v případě přepravních a hromadných balení,
  • karton Custom Kote 345 g - bílo-hnědý, s velmi vysokou tuhostí, vhodný pro výrobu obalů pro těžší předměty.

Kartonové obálky bez uzavření Vám dodáme slepené. Zabalte si své produkty spolu s námi. Objednejte si už dnes reklamní obaly, které potěší Vaše zákazníky.

Zjistit více: