Jednostranný plakát online tisk

Jednostranný plakát

Jednostranný plakát online tisk 1
Jednostranný plakát online tisk 2

Jednostranný plakát – tisk již od 1 ks

  • Nabízíme mnoho různých formátů (A3–XXL)

  • Na výběr máte spoustu typů papíru (včetně offsetu 90-240 g, matná a lesklá křída 130-250 g, matná křída 350 g a blueback 115 g)

  • Zušlechtění (od 170 g, pouze některé formáty) – fólie (matná, lesklá) nebo UV lak

  • V rámci 1 objednávky jsou pro Vás dostupné různé vzory

  • Potisk 4/0

Snad už od doby, co se lidstvo naučilo tisknout, se plakáty využívají k šíření informací a propagaci nejrůznějších událostí. A o jejich efektivitě není pochyb, protože se při mnoha příležitostech hojně používají i v současnosti.

Plakát je jedním z nejběžnějších a také nejúčinnějších reklamních nosičů. I proto se úspěšně využívá téměř v každém oboru. Musí ale zaujmout na první pohled. Hodí se na zavěšení, lepení nebo například umístění do obchodní výlohy. Veškeré plakáty tiskneme v ofsetové kvalitě, a to ve velkých i malých nákladech. I v rámci jedné objednávky je navíc možné zvolit různý počet vzorů od 1 do 30.

Výroba plakátů – jednoduše, rychle a kvalitně

Výroba plakátu musí být vysoce kvalitní záležitostí. Obrátit se na nás můžete s tiskem již od 1 kusu. U zadávání online objednávky tiskárně nemusíte strávit několik hodin. Sofistikovaný objednávkový systém na našich webových stránkách Vám umožní ihned zadat výrobu plakátu přesně podle toho, jaká je vaše představa o vzhledu vlastních výlepových propagačních materiálů. Tiskneme v podstatě jakékoliv množství plakátů. Problémem pro nás tedy není tvorba pouze jednoho, ale ani tisíce kusů. Výroba a dodání Vaší vyhotovené zakázky jsou taktéž uskutečnitelné velmi rychle. Vybrat si můžete ze tří možných způsobů realizace – ekonomického, standardního a expresního. Záleží jen na Vás, jestli hledáte levný tisk plakátů, co nejkvalitnější provedení nebo potřebujete rychle dodání. Cenu objednávky si jednoduše spočítáte přímo na našem webu a dodání je vždy zdarma.

Řešíte, jak pojmout tisk plakátů? Prvořadá je kvalita!

Pokud mluvíme o kvalitě plakátu, je zcela namístě jako první zmínit papír. Na něm totiž celé zpracování stojí. Kvalitní papír vhodný na tvorbu plakátů by měl mít gramáž od 130 až po 350 g/m2. Nabízíme jej v oblíbených provedeních matné i lesklé křídy. Samozřejmě u nás máte možnosti tisknout i na klasické ofsetové papíry na plakáty s gramáží okolo 90 g/m2.

Vyberte si perfektní velikost plakátu

Můžete si vybrat kterýkoliv formát, který podle Vás bude vašemu návrhu slušet nejvíce. A že jich v nabídce naší online tiskárny nemáme málo - jednostranný plakát je na našem e-shopu dostupný ve 13 formátech. Kromě mnoha formátů řady A a B si můžete nechat vyrobit také nadstandardní formáty velikosti XXL. Ty svými rozměry přesahují velikost metru na metr a půl. Mezi další originální a oblíbené formáty patří ale i plakáty zvané šerpa. I ty u nás najdete hned v několika atraktivních velikostech. Formáty plakátů, které máte na výběr v nabídce, začínají od formátu A3 (297 x 420 mm), až po formát 1090 x 1530 mm.

Zdokonalení Vašich plakátů – potěšte příjemce detaily

Tisk plakátů můžete vyšperkovat také vychytanými doplňkovými službami, jako je profesionální klasické i UV lakování nebo povrchové zušlechtění prostřednictvím matné či lesklé fólie. Záleží pouze na Vašich preferencích, návrhu šablony a v dnešní době pochopitelně také na tom, jaký jste si na vlastní reklamní plakát určili rozpočet.

Objednejte si plakáty online – našim zkušenostem můžete věřit

Pokud si u nás necháváte tisknout plakáty poprvé, doporučujeme Vám využít pokyny k tisku a případně i Technické specifikace. Oba tyto soubory jsou zdarma ke stažení na našem webu. Pokyny pro tisk jsme pro Vás připravili tak, aby byly jasné a srozumitelné i lidem s menšími zkušenostmi s přípravou souborů pro tisk. Při přípravě návrhů Vám budou nápomocny také šablony, které jsou k dispozici v pokynech pro tisk. Nyní bude zpracování souborů rychlé! Místo automatické kontroly tisku máte také možnost zvolit kontrolu naším konzultantem, dokonalý výsledek je tedy zaručen.

Již řadu let podporujeme naše zákazníky a naplňujeme všechny jejich potřeby v oblasti tisku reklamních materiálů. Pokud jste v možnostech tisku nenašli to, co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat pro individuální poptávku. Rádi Vám rychle poradíme na naší horké lince 555 441 555 nebo na e-mailu info@justprint.cz.

Všechny plakáty balíme na plocho do odolných krabic z vlnité lepenky, pro minimalizovani rizika poškození během distribuce.

V nabídce naší tiskárny najdete nejen širokou škálu formátů plakátů, ale také kvalitní papír, rychlé zpracování a doručení zdarma.

U nás si můžete objednat tisk plakátů již od 1 ks.

Na trhu se odlišujeme tím, že si u nás můžete objednat některé formáty plakátů tištěné digitální technologií, a to již od jednoho kusu. Kromě toho si můžete v jedné objednávce objednat několik různých grafických návrhů.