Jednostranný plakát online tisk

Jednostranný plakát

Jednostranný plakát online tisk 1
Jednostranný plakát online tisk 2

Jednostranný plakát – tisk již od 1 ks

  • Nabízíme mnoho různých formátů (A3–XXL)
  • Na výběr máte spoustu typů papíru (včetně offsetu 90-240 g, matná a lesklá křída 130-250 g, matná křída 350 g a blueback 115 g)
  • Zušlechtění (od 170 g, pouze některé formáty) – fólie (matná, lesklá) nebo UV lak
  • V rámci 1 objednávky jsou dostupné různé vzory
  • Potisk 4/0

Plakát je jedním z nejběžnějších a také nejúčinnějších reklamních nosičů. I proto se úspěšně využívá téměř v každém oboru. Musí ale zaujmout na první pohled. Hodí se na zavěšení, lepení nebo například umístění do obchodní výlohy. Veškeré plakáty tiskneme v ofsetové kvalitě, a to ve velkých i malých nákladech. I v rámci jedné objednávky je navíc možné zvolit různý počet vzorů od 1 do 30.

Výroba plakátů – jednoduše, rychle a kvalitně

Vybrat si můžete ze tří možných způsobů realizace – ekonomického, standardního a expresního. Záleží jen na vás, jestli hledáte levný tisk plakátů, co nejkvalitnější provedení nebo potřebujete okamžité dodání. Cenu objednávky si jednoduše spočítáte přímo na našem webu a dodání je vždy zdarma.

Tisk plakátů – nejoblíbenější jednostranný plakát

Velmi univerzální jednostranný plakát je na našem e-shopu dostupný ve 13 formátech – od nejmenší velikosti A3 přes šerpy až po XXL varianty o rozměrech 1090 x 1530 m. Všechny se vyrábějí na tiskárnách špičkové kvality. V závislosti na formátu a gramáži mohou být některé plakáty zušlechtěné fólií (lesklá/matná) nebo UV lakem, díky tomu lépe vypadají a déle vydrží. Zušlechtění doporučujeme zejména pro použití v exteriéru nebo ve vlhkém prostředí. Tiskneme jak na ofsetový, tak na blueback nebo křídový papír v matné i lesklé variantě (do 350 g). Případně si můžete rovnou objednat i výrobu dalších reklamních tiskovin, například vizitek nebo letáků. Výhodné ceny nabízíme už od 1 ks, ale čím větší je zakázka, tím vyšší můžeme nabídnout slevu.

Pokud si u nás necháváte tisknout plakáty poprvé, doporučujeme využít Pokyny k tisku a případně i Technické specifikace. Oba tyto soubory jsou zdarma ke stažení na našem webu. A v případě, že by vám ani jedna z nabízených variant nevyhovovala, neváhejte se na nás obrátit s dotazem nebo individuálním přáním. Rádi vám poradíme na naší zákaznické lince 555 441 555 nebo na e-mailu info@justprint.cz. Místo automatické kontroly tisku máte také možnost zvolit kontrolu naším konzultantem, dokonalý výsledek je tedy zaručen.

Všechny plakáty balíme na plocho do odolných krabic z vlnité lepenky, abychom minimalizovali riziko poškození během distribuce.