Jednostranný plakát online tisk

Jednostranný plakát

Jednostranný plakát online tisk 1
Jednostranný plakát online tisk 2

Jednostranný plakát – tisk již od 1 ks

  • Nabízíme mnoho různých formátů (A3–XXL)
  • Na výběr máte spoustu typů papíru (včetně offsetu 90-240 g, matná a lesklá křída 130-250 g, matná křída 350 g a blueback 115 g)
  • Zušlechtění (od 170 g, pouze některé formáty) – fólie (matná, lesklá) nebo UV lak
  • V rámci 1 objednávky jsou dostupné různé vzory
  • Potisk 4/0

Snad už od doby, co se lidstvo naučilo tisknout, se plakáty využívají k šíření informací a propagaci nejrůznějších událostí. A o jejich efektivitě není pochyb, protože se při mnoha příležitostech hojně používají i v současnosti.

Plakát je jedním z nejběžnějších a také nejúčinnějších reklamních nosičů. I proto se úspěšně využívá téměř v každém oboru. Musí ale zaujmout na první pohled. Hodí se na zavěšení, lepení nebo například umístění do obchodní výlohy. Veškeré plakáty tiskneme v ofsetové kvalitě, a to ve velkých i malých nákladech. I v rámci jedné objednávky je navíc možné zvolit různý počet vzorů od 1 do 30.

Výroba plakátů – jednoduše, rychle a kvalitně

Výroba plakátu musí být vysoce kvalitní záležitostí. Obrátit se na nás můžete s tiskem již od 1 kusu. U zadávání online objednávky tiskárně nemusíte strávit několik hodin. Sofistikovaný objednávkový systém na našich webových stránkách Vám umožní ihned zadat výrobu plakátu přesně podle toho, jaká je vaše představa o vzhledu vlastních výlepových propagačních materiálů. Tiskneme v podstatě jakékoliv množství plakátů. Problémem pro nás tedy není tvorba pouze jednoho, ale ani tisíce kusů. Výroba a dodání Vaší vyhotovené zakázky jsou taktéž uskutečnitelné velmi rychle. Vybrat si můžete ze tří možných způsobů realizace – ekonomického, standardního a expresního. Záleží jen na Vás, jestli hledáte levný tisk plakátů, co nejkvalitnější provedení nebo potřebujete okamžité dodání. Cenu objednávky si jednoduše spočítáte přímo na našem webu a dodání je vždy zdarma.

Řešíte, jak pojmout tisk plakátů? Prvořadá je kvalita!

Pokud mluvíme o kvalitě plakátu, je zcela namístě jako první zmínit papír. Na něm totiž celé zpracování stojí. Kvalitní papír vhodný na tvorbu plakátů by měl mít gramáž od 130 až po 350 g/m2. Nabízíme jej v oblíbených provedeních matné i lesklé křídy. Samozřejmě u nás máte možnosti tisknout i na klasické ofsetové papíry na plakáty s gramáží okolo 90 g/m2.

Vyberte si perfektní velikost plakátu

Můžete si vybrat kterýkoliv formát, který podle Vás bude vašemu návrhu slušet nejvíce. A že jich v nabídce naší online tiskárny nemáme málo - jednostranný plakát je na našem e-shopu dostupný ve 13 formátech. Kromě mnoha formátů řady A a B si můžete nechat vyrobit také nadstandardní formáty velikosti XXL. Ty svými rozměry přesahují velikost metru na metr a půl. Mezi další originální a oblíbené formáty patří ale i plakáty zvané šerpa. I ty u nás najdete hned v několika atraktivních velikostech.

Zdokonalení Vašich plakátů – potěšte příjemce detaily

Tisk plakátů můžete vyšperkovat také vychytanými doplňkovými službami, jako je profesionální klasické i UV lakování nebo povrchové zušlechtění prostřednictvím matné či lesklé fólie. Záleží pouze na Vašich preferencích, návrhu šablony a v dnešní době pochopitelně také na tom, jaký jste si na vlastní reklamní plakát určili rozpočet.

Objednejte si plakáty online – našim zkušenostem můžete věřit

Pokud si u nás necháváte tisknout plakáty poprvé, doporučujeme využít Pokyny k tisku a případně i Technické specifikace. Oba tyto soubory jsou zdarma ke stažení na našem webu. Místo automatické kontroly tisku máte také možnost zvolit kontrolu naším konzultantem, dokonalý výsledek je tedy zaručen.

Již řadu let podporujeme naše zákazníky a naplňujeme všechny jejich potřeby v oblasti tisku reklamních materiálů. Pokud jste v možnostech tisku nenašli to, co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat pro individuální poptávku. Rádi Vám poradíme na naší horké lince 555 441 555 nebo na e-mailu info@justprint.cz.

Všechny plakáty balíme na plocho do odolných krabic z vlnité lepenky, abychom minimalizovali riziko poškození během distribuce.