Dárkové krabice se zúženým uzávěrem online tisk

Dárkové krabice se zúženým uzávěrem

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Dárkové krabice se zúženým uzávěrem online tisk 1
Dárkové krabice se zúženým uzávěrem online tisk 2

Nyní si můžete objednat obaly s UV 3D lakem a barevnými 3D fóliemi! Při konfiguraci zvolte matnou fólii (anti-scratch) proti poškrábání. Využijte našeho konfigurátoru při návrhu Vašich krabiček.

Dárkové krabice (tašky) s zúženým uzávěrem již od 10 ks

Pokud hledáte jedinečný nápad na dárkovou krabici nebo krabici na produkt - tato krabice bude na to jako stvořená. Dárkové krabice se snadno montují a lepení v jednom místě umožňuje snadné plnění a zaručuje jejich trvanlivost. Jedinečné uzavření krabice je efektní a odolné, pokud byste však chtěli získat ještě lepší efekt, můžete si objednat samolepky, které budou plnit funkci plomby. Na krabici můžete umístit libovolnou grafiku, logo, inspirativní citát nebo motto své značky.

Vyberte si správnou velikost krabice, typ materiálu a zdůrazněte detaily zušlechtěním - lesklou nebo matnou fólií nebo UV lakem - díky tomu Váš obal vynikne od ostatních. Na našem blogu najdete několik rad, jak to udělat správně. Dárkové krabice budou perfektní jako dárkové balení, ale také jako produktové krabice v manufakturách, malých obchodech s řemeslnými výrobky a se suvenýry.

Navrhněte a objednejte si krabice s vlastním potiskem - použijte náš konfigurátor nebo nahrajte hotové soubory s projektem!

Po zvolení parametrů obalu, nákladu, režimu vyhotovení a potvrzení objednávky kliknutím na tlačítko OBJEDNAT - zadáte objednávku. Přejděte na záložku "Práce se soubory", kde budete moci použít náš konfigurátor a samostatně si navrhnout vlastní krabici nebo nahrát připravený soubor s projektem. Soubor s pokyny pro přípravu a maketou krabice si můžete stáhnout z karty produktu.

Dárkové krabice (tašky) s barevným potiskem budou jako stvořené pro balení sad výrobků, vánočních dárků a uvítacích balíčků na akcích, veletrzích a firemních akcích. Tento typ krabice najde své uplatnění i v elektronickém obchodu, kde je podnikání založeno na ručně vyráběných výrobcích, a obal hraje téměř stejně důležitou roli jako samotný výrobek.

Máte na výběr několik materiálů:

  • karton Kraftliner, hnědý 250 g - hnědý z obou stran, perfektní, pokud chcete získat efekt "eko",
  • karton GC1 Neo Board 300 g nebo karton GC1 Rubicon 290 g - bílý z obou stran, pokud má Vaše krabice vypadat "prémium", tento materiál bude dokonalý,
  • karton GC2 Alaska 330 g - bílo-krémový, ideální na produktové krabice, jeho elegance jde ruku v ruce s odolností, kterou zajišťuje vysoká gramáž tohoto materiálu,
  • karton Ovaro 350 g - hnědý-hnědý - nenahraditelný v případě přepravních a hromadných balení,
  • karton Custom Kote 345 g - bílo-hnědý, s velmi vysokou tuhostí, vhodný pro výrobu obalů pro těžší předměty.

Dárkové krabice se zúženým uzávěrem Vám dodáme slepené. Zabalte si své produkty spolu s námi. Objednejte si už dnes reklamní obaly, které potěší Vaše zákazníky.

Zjistit více: