Arch papíru Premium online tisk

Arch papíru Premium

Arch papíru Premium online tisk 1
Arch papíru Premium online tisk 2

Arch papíru Premium již od 20 ks

  • 3 formáty na výběr
  • Papíry na výběr: křída silk 300 nebo 350 g
  • Potisk: 4/0, 4/4
  • Laminování: matná fólie, lesk nebo soft touch (jedno nebo oboustranně)
  • Zušlechtění: barevné parciální fólie (jednostranné), vypouklý lak UV 3D (jednostranně)
  • Dostupné barvy fólií: zlatá, stříbrná, červená, měděná, růžovo-zlatá, holografická
  • Dostupné náklady 20, 50, 100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Povrchová úprava premium >> klikněte zde a zkontrolujte

Jsou Vaše nápady neobvyklé? Využijte prostor papíru prémium a libovolně s ním naplánujte výtisky. K dispozici máte celý prostor formátu A2, B2 nebo B3. Archy papíru tiskneme jedno nebo oboustranně na podkladu křída silk 300 nebo 350 g. Nyní objednáte archy papíru Premium obsahující všechna dostupná zušlechtění — včetně vypouklých dekoračních fólií a 3D laku.

Arch papíru premium — plánujte, zušlechťujte, zazařte

Objednáním archů papírů premium, si můžete libovolně zvolit formát a uspořádání projektů. K dispozici máte dvě strany, plné barvy a všechna zušlechtění dostupná ve verzi premium. Při objednávání archů na křídovém podkladu si nejprve zvolte typ fólie, kterou máme potáhnout Váš projekt - matná, lesklá nebo soft touch. V případě papíru Mohawk lak a selektivní fólii nanášíme přímo na podklad.

Na archu papíru můžete umístit libovolný počet projektů, i těch velmi různorodých. Každý z nich můžeme zušlechtit přesně tak, jak chcete. Navrhněte arch papíru se zlatými, stříbrnými nebo měděnými detaily. Volně kombinujte konkrétní (jednu vybranou) barvu metalizované fólie s UV 3D lakem - odvažte se na červenou, růžovou, zlatou nebo holografickou fólii. Vypouklý UV 3D lak zvýrazní vybrané prvky a dodá projektu zajímavou strukturu. Na jedné straně archu může být pouze jedna barva UV 3D fólie.