Reflexní litá fólie online tisk

Reflexní litá fólie

Reflexní litá fólie online tisk 1
Reflexní litá fólie online tisk 2

Reflexní litá fólie (na auta) – již od 1 ks

  • Automobilová litá fólie (55 mikronů) nebo reflexní (90 mikronů)
  • 3 formáty nebo vlastní formát (od 50 do 1000 cm)
  • Zušlechtěná – lesklá litá laminace
  • Různé vzory v rámci 1 objednávky
  • Digitální tisk

Tisk na reflexní reklamní samolepící fólie je skvělým řešením pro firmy, majitele vozového parku a všech, kteří se chtějí zviditelnit. Díky jedinečným grafickým efektům můžete svou firmu prezentovat během každodenního ježdění bez ohledu na vozidlo, které máte k dispozici. Máme v nabídce tisk na reklamní samolepící reflexní fólií o tloušťce 90 mikronů. Vaše reklama bude viditelná nejen během dne ale také v noci. Fólii charakterizují dokonalé parametry, co se týče roztahovaní a paměti tvaru — po zahřátí se přizpůsobí povrchu, na který zůstala nalepená.

Lité fólie jsou vhodné na výlep vozidel a jiných nepravidelných povrchů – přizpůsobují se jejich tvaru. Tato reklamní fólie po zahřátí dokonale přilne k povrchu a zakryje ho jakýmkoli vzorem nebo barvou. Díky němu můžete auto za pár okamžiků změnit na mobilní reklamní médium – viditelné i po setmění. Můžete si vybrat až 30 vzorů v rámci 1 objednávky a vybrat fólii v reflexní verzi.

Litá fólie na auta – přeneste na ni svou kreativitu

Nabízíme Vám automobilovou fólii s tloušťkou 55 mikronů nebo reflexní litou fólii s tloušťkou 90 mikronů (která také vypadá skvěle i po setmění). Můžete si vybrat fólii ve velikostech od 50 do 1000 cm. Lité fólie jsou nenahraditelné na nerovných površích – například na náraznících, zrcadlech nebo těsněních automobilů. Pokud chcete, aby Vám fólie sloužila ještě déle – vyberte možnost dodatečné laminace.

Lité fólie balíme do odolných krabic z vlnité lepenky.