Průhledná plastová rouška online tisk

Průhledná plastová rouška

Průhledná plastová rouška online tisk 1
Průhledná plastová rouška online tisk 2

Průhledné plastové roušky - již od 2 kusů

  • Dostupná ve 2 modelech - nošená na nose nebo na bradě
  • Model na nos - dvě velikosti S / M a M / L - šířka popruhu: pro velikost S / M činí 310 mm; pro velikost M / L je to 330 mm
  • Model na bradu - dvě velikosti S / M a M / L - šířka popruhu: pro velikost S / M činí 310 mm; pro velikost M / L je to 330 mm
  • Kryt - zorník PVC 0,3 mm s velikostí 200 x 120 mm
  • Popruh - neoprén 2-3 mm - dostupný ve více barvách (černá, šedý melanž)
  • Upevnění zorníku pomocí 4 knižních spon / upevňovacích spon
  • Bavlněný pytlík 145 g jako dodatečné vybavení

Průhledná plastová rouška na nos a ústa je lehká a pohodlná. Může se použít jako prvek zvyšující ochranu před látkami přenášenými kapénkami a nevědomým kontaktem úst a nosu s kontaminovanými rukama. Mini roušky jsou řešením určeným pro všechny, kteří chtějí chránit sebe a ostatní, aniž by se museli vzdát komfortu nošení.

Snadná, lehká, k opakovanému použití!

Průhledná plastová rouška je vynikající alternativou k jednorázovým nebo bavlněným ochranným maskám a celoobličejovým štítům, přičemž zároveň spojuje jejich výhody. Průhledná plastová rouška je lehká a pohodlně se používá i po mnoho hodin, přičemž nebrání svobodnému dýchání.

Další výhodou tohoto produktu je vysoká průhlednost a proto se tento typ plastové roušky osvědčí v oblastech, které vyžadují expozici mimiky obličeje (např. vzdělávání, logopedie).

Účinná ochrana s pohodlnou a lehkou plastovou rouškou!

Průhledná plastová rouška je dostupná ve dvou variantách - nošení na nose (shora) nebo na bradě (zdola). Oba modely jsou k dispozici ve dvou velikostech - S/M a M/L a představují stejně účinnou bariéru před nebezpečnými faktory. Výběr modelu závisí na individuálních preferencí uživatele.

Zorník každého modelu průhledné plastové roušky je vyroben z lehkého PVC materiálu s tloušťkou 0,3 mm, který je pružný a ergonomicky se přizpůsobí tvaru obličeje. Kryt je možné čistit a dezinfikovat tak často, jak je potřeba, a to i pomocí prostředků na bázi alkoholu.

Pohodlný a odolný neoprenový popruh se nasazuje na uši, netlačí a neodírá je. K zorníku se připojuje pomocí čtyř plastových spon, což umožňuje jeho snadnou demontáž a mytí. Popruh je k dispozici ve více barvách - černá, šedý melanž.

Co je součástí balení?

V sadě průhledné plastové roušky nse nalézá průhledný rozník z PVC, neoprénový popruh ve vybrané barvě, spony knižního typu (4 ks + 1 náhradní) Vše je zabaleno v krabičce.

Takovou sadu si můžete doplnit bavlněným pouzdrem (sáček se stahovací šňůrkou), které ochrání průhlednou plastovou roušku např. v kabelce.

Nabídka ochranných produktů

Průhledná plastová rouška na nos a ústa je doplněním nabídky produktů dostupných v Justprint. Podívejte se také na ochranné štíty a přepážky.