Prostorová písmena a obrázky online tisk

Prostorová písmena a obrázky

Prostorová písmena a obrázky online tisk 1
Prostorová písmena a obrázky online tisk 2

Prostorová písmena a obrázky – již od 1 ks

  • Prostorová písmena a obrázky jsou kreativním reklamním řešením
  • 8 surovin na výběr: pěněné PVC, tvrdé PVC, Dibond, Hips, Stadur, průhledné plexisklo, mléčné plexisklo, Dispa
  • 5 formátů na výběr
  • Váš vlastní formát – máte k dispozici povrch od 20 do 100 cm
  • Potisk 4/0 nebo 4/4
  • Potisk: 4/0, 4/4, pro Plexi 4/0 a 4/0 s bílou potiskem, pamatujte, že obrázky musí mít spadávku 5 mm
  • Frézování do libovolného tvaru
  • Připravte ořezávač s otvory nebo bez otvorů jako samostatnou vrstvu ve Vašem souboru k tisku

3d písmena písmena a obrázky

Jak jednoduchým způsobem udělat první dojem? Nejlepší je používat prostorovou grafiku a písmena, která nabízejí mnoho příležitostí k reklamě - vnitřní i vnější. Vypadají skvěle ve výlohách obchodů, firemních recepcích nebo hotelových lobby. 3D písmena se často používají i ve svatebním a restauračním odvětví.

Prostorová písmena a obrázky jsou k dispozici v 8 variantách materiálu na výběr:

Pěněné PVC – jeho tloušťka je 3 mm nebo 8 mm. Deska z PVC je lehká a snadno tvarovatelná. Jednostranný nebo oboustranný UV tisk nanesena na desku zajišťuje trvalou sytost barev.

Tvrdé PVC – rovnoměrný, zpracovatelný materiál o tloušťce 3 mm s oboustranným leskem. Prostorové písmena a obrázky z tvrdého PVC v kombinaci s UV tiskem jsou vhodné pro vystavení v obchodech nebo na recepcích.

Dibond – deska Dibond je kombinací lehkého materiálu obaleného zezadu i zepředu plechem. Prostorové písmena a obrázky z desky Dibond budou tlusté 2 mm. Existuje možnost jednostranné nebo dvoustranné potisku. Tento luxusní materiál je ideální na zdobení kanceláří, hotelů nebo salonů SPA.

Hips – deska Hips o tloušťce 1 mm a potiskem 4/0 nebo 4/4 podporuje vytváření složitých tvarů. Prostorové písmena a obrázky vyrobené z desky Hips jsou odolnější vůči povětrnostním vlivům než jiné produkty.

Stadur – deska Stadur o tloušťce 10 mm se skládá z pěny XPS a oboustranného pokrytí z desek PVC. Možnost jednostranného nebo oboustranného UV tisku.

Průhledné plexisklo – Prostorové písmena a obrázky mohou mít tloušťku 2 mm nebo 5 mm. Tento materiál je odolný proti povětrnostním podmínkám, což znamená, že je možné umístit jakýkoliv vyřezaný tvar, například mimo budovu nebo obchod.

Mléčné plexisklo – písmena z mléčného plexiskla o tloušťce 3 mm najdou uplatnění na barevné stěně – zejména s LED podsvícením.

Dispa – deska Dispa je spojením ekologie a skvělého vzhledu. Prostorová písmena a obrázky z desky Dispa budou nenahraditelným reklamním prvkem na veletrzích, konferencích nebo při otevření nové prodejny. Snadná montáž a zpracování.

Z každého materiálu vyrábíme libovolný tvar, nápis nebo logo na přání zákazníka.

Prostorová písmena a obrázky – originální způsb na reklamu

Prostorová písmena a obrázky se dají volně kombinovat a vytvářet tak kreativní řešení v oblasti brandingu, značení nebo reklamních dekorací. Prostorová písmena vypadají skvěle ve spojení s LED podsvícením. Prostorová písmena vyrobená z plastu, jako je PVC, jsou levnou a dekorativní možností zdobení nebo identifikací obchodních kanceláří, sálů, konferenčních místností a dalších.

UV tisk se charakterizuje věrnou reprodukcí barev na projektu a také poskytuje prodlouženou životnost. Použití UV tisku na prostorových písmenech a obrázcích závisí od předem vybraného materiálu.