Látková taška - přírodní online tisk

Látková taška - přírodní

Látková taška - přírodní online tisk 1
Látková taška - přírodní online tisk 2

Látková taška s dlouhými uchy - přírodní - již od 20 kusů

  • Taška s dlouhými uchy
  • Materiál: bavlna 140 g/m2 v neutrální barvě
  • Délka uch: cca 70 cm
  • Značen: DTG
  • Oblast značení: do 300 x 300 mm
  • Barva potisku: CMYK
  • Jedno nebo oboustranný potisk

Kdo používá látkové tašky?

Odpověď je pouze jedna - všichni! Proto je látková taška s dlouhými uchy levným a efektivním způsobem na zvýšení povědomí o Vaší značce mezi potenciálními zákazníky. Jsme schopni vyhotovit potisk jedno nebo oboustranně. V případě oboustranného potisku mohou být stejné nebo rozdílné grafiky.

Látková taška s potištěným logem úspěšně získá zájem na trzích, výstavách, dnech otevřených dveří i produktových premiérách. Objem tašky a dlouhé ucha umožňují pohodlné přenášení knížek, katalogů a reklamních složek. V každodenních situacích je taška vhodná na nákupy, na univerzitu nebo na výlez mimo město.

Látková taška s dlouhými uchy - prostá a ekologická reklama

Snadné způsoby jsou často ty nejlepší. Proto je reklamní taška na nákupy jedním z nejpopulárnějších produktů, které slouží k propagaci. Neustále rostoucí povědomí o ekologii a potřebách změn v používání fóliových nebo plastových tašek zapadá skvěle do tématiky eko, bio a zero waste.

Potisk DTG (tedy Direct To Garment) je oblíbenou metodou přímého tisku. Díky ní můžeme tisknout loga, grafiky nebo citáty barevně v nejlepší kvalitě. Potisk na tašce do velikosti 300 x 300 mm je odolný a doslova je absorbován do materiálu. Díky struktuře bavlněné látky má potisk zajímavý ekologický charakter. Taška je odolná a dokáže unést mnoho velkých nákupů.

Hledáte barevné tašky? Prohlédněte si bílé nebo barevné tašky - dostupné až v 15 barvách

Zajímá Vás jiný produkt? Kontaktujte nás a zeptejte se na dostupnost.