Přihlásit se! Ceny se slevou 30 % jsou viditelné po přihlášení!
Látková taška - bílá online tisk

Látková taška - bílá

30 % sleva pro přihlášené zákazníky

Látková taška - bílá online tisk 1
Látková taška - bílá online tisk 2

30 % sleva pro přihlášené zákazníky

Látková taška s dlouhými uchy - bílá - již od 20 kusů

  • Taška s dlouhými uchy
  • Materiál: bavlna 140 g/m2 v bílé barvě
  • Délka uch: cca 70 cm
  • Velikost tašky: 38x42 cm
  • Značen: DTG
  • Oblast značení: do 300 x 300 mm
  • Barva potisku: CMYK
  • Jedno nebo oboustranný potisk

Bílá látková reklamní taška - nadčasový reklamní předmět

Vynikněte s bavlněnými reklamními taškami! Tento nadčasový předmět je jedním z reklamních produktů, které zákazníci nejčastěji používají - je praktický, opakovaně použitelný a co je nejdůležitější - šetrný k životnímu prostředí! Látková reklamní taška přenese Vaši značku do města a ještě dál - dosáhne kamkoli, kam ji uživatel vezme. Postarejte se o projekt, který udělá dojem již z dálky! Receptem na úspěch tohoto produktu je velké, jasně viditelné logo značky, barevný kontrastní potisk z bohaté palety CMYK a zajímavý motiv, který vzbudí zájem potenciálních příjemců. Perfektní kvalitu tisku a bavlny, ze které je taška vyrobena, od nás dostanete ve standardním provedení.

Látkové tašky v bílé barvě - potisk na nich vypadá skvěle!

Reklamní taška s dlouhými uchy umožňuje zavěšení na rameno a nošení je pohodlné i při plném zatížení. Tloušťka bavlny použité k šití těchto tašek (140 g / m2) zajišťuje jejich odolnost a velmi dobrou trvanlivost i při častém používání. Bílé látkové tašky jsou potištěny technologií DTG a poskytují velký prostor pro tisk - pomocí palety CMYK. Vytvářejte vzory, díky nimž budou vaše tašky předmětem touhy, stejně jako nejnovější kolekce na módních přehlídkách.

Bílé látkové tašky - stylové příslušenství a dokonalé místo na reklamu

Bílá bavlněná reklamní taška je vynikající volbou, když přemýšlíte o předmětech pro veletrhy, výstavy nebo propagaci premiérového produktu. Budou také fungovat jako dárek pro stálé zákazníky nebo pro ty, kteří si ve vašem internetovém obchodě objednali za konkrétní částku. Pomocí tohoto produktu potěšíte současné i budoucí zákazníky a dostanete svou značku do povědomí širší skupiny potenciálních příjemců. Nechte bavlněné reklamní tašky s vaším logem převzít kontrolu nad městem a objevit se všude tam, kde mají lidé šanci si jich snadno všimnout!

Zajímá Vás jiný produkt? Kontaktujte nás a zeptejte se na dostupnost.