Látková taška - barevná online tisk

Látková taška - barevná

Aktuálně dostupné barvy tašek si můžete ověřit v parametrech produktu.

Látková taška - barevná online tisk 1
Látková taška - barevná online tisk 2

Aktuálně dostupné barvy tašek si můžete ověřit v parametrech produktu.

Látková taška s dlouhými uchy v 15 módních barvách - již od 20 kusů

  • Taška s dlouhými uchy
  • Materiál: bavlna 140 g/m2
  • Dostupná v 15 módních barvách: bordó, tmavě šedá, tmavě zelená, černá, červená, granátová, světle modrá, světle zelená, modrá, oranžová, růžová, šedá, tyrkysová, zelená, žlutá
  • Délka uch: cca 70 cm
  • Velikost tašky: 38x42 cm
  • Značen: DTG a sítotisk
  • Oblast značení: do 300 x 300 mm
  • Barva potisku: bílý podtisk + CMYK (DTG), jedna nebo dvě vybrané barvy (sítotisk)
  • Jedno nebo oboustranný potisk

Bavlněné tašky s dlouhými úchyty v 15 módních barvách - objednávejte a noste tak, jak chcete!

Látková nákupní taška s potiskem je dokonalým reklamním předmětem. Je funkční, módní a multifunkční. Její vlastnosti způsobují, že patří do trendu eko a je přívětivá k životnímu prostředí. Bavlněná taška je velmi oblíbená mezi jinými reklamními materiály a je s oblibou nošena zákazníky, díky čemuž je potisk na tašce vystavován na mnoha místech, do kterých by se s reklamou značka nikdy nemohla dostat. Jaké výhody se ještě ukrývají v tomto produktu.

Látková taška s potiskem v 15 nejžhavějších barvách této sezóny!

Nepochybnou výhodou látkových tašek s barevnými potisky je bohatý výběr barev dostupných v nabídce, díky čemuž lze produkt snadno přizpůsobit různému typu vizuální identifikace. K výběru máte až 15 barev: bordó, tmavě šedá, tmavě zelená, černá, červená, granátová, světle modrá, světle zelená, modrá, oranžová, růžová, šedá, tyrkysová, zelená, žlutá. Dodatečně dvě technologie značení - DTG (metoda přímého tisku) a sítotisk poskytují velké možnosti v oblasti potisku - první z nich umožňuje barevný tisk (paleta CMYK) s bílým podtiskem, v případě sítotisku je k výběru jedna nebo dvě barvy z palety Pantone.

Látkové tašky s dlouhými úchyty s libovolným potiskem - styl a odolnost

Využití látkových tašek v podobě reklamního předmětu je řešením, které v sobě kombinuje dva cíle - možnost darovat zákazníkům něco estetického a zároveň propašovat prostor pro firemní branding a zvýšení povědomí značky i v místech, v nichž by nikdo nikdy nepomyslel o reklamě. Látkové tašky s potiskem jsou vhodné pro odvětví ecommerce - jako dárek k objednávkám nebo v rámci poděkování za objednávku, v potravinářském odvětví jako alternativa pro nákupní tašky z umělé hmoty škodlivé vůči životnímu prostředí, ale také v roli předmětů pro zaměstnance, např. jako součást uvítacích balíčků pro nové zaměstnance. Nápadů pro využití tašek v reklamním a propagačním průmyslu je mnohem více - přizpůsobte tento produkt realizaci vlastních, originálních projektů!

Hledáte jinou barvu nebo formát? Zeptejte se nás na možnosti, realizujeme také nestandardní objednávky.