Blok se spirálou a obálkou MultiLoft online tisk

Blok se spirálou a obálkou MultiLoft

Blok se spirálou a obálkou MultiLoft online tisk 1
Blok se spirálou a obálkou MultiLoft online tisk 2

Blok se spirálou a obálkou MultiLoft - od 50 ks.

  • Vnější papír je MultiLoft Opaque 810 g (barva sněhově bílá hladká), vnitřní papír je ofsetový 80 g
  • 9 barev výplně (papír barvený ve hmotě) - ecru, žlutá, oranžová, růžová, fialová, tyrkysová, pastelově zelená, zelená, černá
  • Potisk 4/0 a 4/4
  • 3 formáty: A6, A5, DL
  • 50 nebo 100 karet a obálka (2 + 50 nebo 2 + 100)
  • Spirála na krátké nebo dlouhé straně
  • 4 barvy spirály - bílá, černá, zlatá, stříbrná
  • Rohy - obdélníkové

Seznamte se s jedinečnými bloky MultiLoft! Kombinují univerzálnost sešitů s odolným trojvrstvým papírovým obalem. Spirálové bloky jsou jedním z nejoblíbenějších propagačních nástrojů rozdávaných zákazníkům na akcích nebo konferencích. Jsou promyšleným doplňkem dárkových balíčků, pohodlně se používají a díky jejich malému formátu se vejdou do každé tašky. Rychlý přístup k poznámkám a možnost snadného vytrhávání stránek patří mezi největší výhody spirálových zápisníků. Zajistěte si delší životnost bloků pomocí obalu MultiLoft, který chrání bloky a má také jedinečný design.

Co představuje obálka MultiLoft?

Jedná se o inovativní design, který se skládá ze tří vrstev papíru - bílé, potisknutelné vrchní vrstvy (MultiLoft Opaque 810g), která obklopuje střední část, kterou si můžete přizpůsobit podle barvy. Vrstvy byly trvale spojeny díky použití kontaktního lepidla (není třeba používat mokré lepidlo). Na výběr máme až 9 barev výplně - ecru, žlutá, oranžová, růžová, fialová, tyrkysová, pastelově zelená, zelená a černá. Díky více vrstvám papíru je obal pevnější, a proto se nezničí tak snadno jako standardní papíry. Možnost zvolit si vnitřní barvu obalu obohacuje design, dodává mu hloubku a bude se skvěle hodit k vašim firemním barvám.

Objednejte si bloky se spirálovou vazbou a obálkou MultiLoft

Objednávky na blokys obálkou MultiLoft jsou k dispozici od 50 kusů. Nabízíme varianty po 50 a 100 kusech, takže si můžete libovolně upravit požadovanou tloušťku sešitu podle svých preferencí.

Použití papíru MultiLoft jako obalu je způsob, jak upoutat pozornost zákazníka nebo obchodního partnera, který bude mít pocit, že přichází do styku s výrobkem výjimečné kvality. Na obaly bloků lze vytisknout libovolný obsah, například logo vaší společnosti, název firmy, slogan společnosti nebo obrázky vašich výrobků.