Bezpečné nákupy Doprava zdarma
555441555 | po - pá 8:00 - 16:00 info@justprint.cz
JustPrint
Přihlásit se 0

Zastupujete reklamní agenturu nebo tiskárnu?

Máme pro Vás výhodnou nabídku! Zapojte se do našeho partnerského programu a využijte možností, které se právě před Vámi otevírají. Ověřte si, proč se vyplatí zvolit si právě Justprint.

 

Just – portál ušitý na míru Vašich potřeb

Je to moderní portál, který umožňuje rychlé a pohodlné zadávání objednávek na reklamní materiály prostřednictvím internetu. Kdykoliv a kdekoliv můžete zadat objednávku na libovolný výrobek. Pokud potřebujete rychlou konzultaci ohledně technických záležitostí nebo máte jiné otázky, využijte pomoci naší infolinky – zavolejte, chatujte nebo pošlete e-mail. Jsme Vám k dispozici – poslechneme, odpovíme, poradíme. Můžete počítat s naší pomocí.

 

Just – více než 250 tisíc výrobků

Právě tolik offsetových a solventních výrobků, s širokým sortimentem gramáže materiálů, formátů i výtisků Vám dáváme k dispozici. Určitě u nás naleznete výrobek, který splní Vaše očekávání.

 

Just – tiskneme na různých typech materiálů

U digitálního tisku využíváme několik solventních plotterů a taktéž plottery využívajících technologii UV, které nám dovolují efektivně realizovat zakázky z oblasti reklamy na takových podkladech jako jsou: fólie, bannery, síťoviny. Náš systém není jenom nástrojem moderní technologie, je to také tým 500 lidí – nadšenců, kteří svými zkušenostmi 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu realizují Vaše zakázky.

 

Just – na stráži kvality stojí technologie

Máme mnoholeté zkušenosti s klienty z korporací a proto jsme vypracovali pokročilý způsob kontroly kvality zboží. Díky tomu máte jistotu, že Váš klient dostane kvalitně zpracovaný produkt, bez ohledu na množství jeho výtisků. Kvalitu výtisku hlídá strojní park, který disponuje čtyřmi tiskárnami Heidelberg (dva stroje B1 a dva VLF 1610x1190 mm). Plně vybavená moderní knihárna doplňuje všechny závěrečné kroky výtisku, od falcování k šití. Hotové zboží balíme do odolných krabic, aby Vaše objednávka mohla bezpečně dorazit na požadované místo.

 

Just – dodávka přímo k Vašim dveřím

Vyhotovený produkt dodáme jak chcete a kam chcete. Veškeré objednané zboží odesíláme prostřednictvím kurýrních služeb, díky čemuž máte garanci dodržení termínu dodávky a kvality výrobků. Stačí, když si vyberete produkt, my se postaráme o vše ostatní.

 

Just – cena dokáže zázraky

Konec s kompromisy – už nemusíte volit mezi kvalitou a cenou. Vám a současně i Vaším klientům nabízíme nízké ceny na všechny výrobky, navíc kvalitu dostanete zdarma. Speciálně pro Vás jsme připravili atraktivní systém slev a také pomoc profesionálního asistenta. Kdykoliv můžete vstoupit do našeho partnerského programu a využívat všech funkcí portálu, a především nabízet svým klientům ceny, které dokážou zázraky. Pokud chcete přistoupit do partnerského programu, zašlete nám registrační dokumenty firmy na adresu info@justprint.cz . Založte si účet na naší stránce a doplňte ostatní informace na stránce „Můj účet ”. Během 24 hodin obdržíte potvrzení o členství v našem programu.