Bezpečné nákupy Doprava zdarma
555441555 | po - pá 8:00 - 16:00 info@justprint.cz
JustPrint
Přihlásit se 0

Ještě dnes si připravte košík na naše produkty. Je čas na úspěšný nákup, je čas na Justprint!

Přemýšlíte, kdo jsme a co Vám můžeme nabídnout? Jsme moderní internetová tiskárna a můžeme pro Vás vytisknout cokoliv – za atraktivní cenu, v extrémně krátkém termínu a zboží doručíme až k Vašim dveřím.

 

Just – moderní a přehledný

Náš portál je především přehledný a moderní. Umožňuje rychlé a pohodlné zadávání objednávek na reklamní materiály prostřednictvím internetu. Kdekoliv a kdykoliv můžete zadat objednávku na libovolně zvolený produkt. Práce s naším portálem je snadná a systém nákupu je velmi jednoduchý. Přesvědčíte se, že nemusíte mít znalosti z oboru grafiky, abyste mohli náležitě připravit soubor k tisku. V případě otázek můžete vždy využít profesionální služby v sekci „Jak zkontrolovat a poslat soubor”, ve které naleznete mnoho praktických rad o tom jak funguje náš portál. V případě nejasností na všechny Vaše otázky zodpoví naši konzultanti. Můžeme Vám zajistit, že všechno co od nás dostanete, dostanete i na papíře.

 

Just – tiskneme na různých typech materiálů

U digitálního tisku využíváme několik solventních plotterů a také plottery využívajících technologii UV, které nám dovolují efektivně provádět zakázky z oblasti reklamy na takových podkladech jako jsou: fólie, bannery, síťoviny. Náš systém není jenom nástrojem moderní technologie, je to také tým 500 lidí – nadšenců, kteří svými zkušenostmi 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu realizují Vaše zakázky.

Proč se tisknout u nás?

JustPrint má ze všech českých internetových tiskáren nejširší nabídku produktů.

– práce s naším portálem je nesmírně jednoduchá a v případě pochybností můžete využít služeb infolinky.

– založení účtu, díky kterému budete moci využívat všech funkcí portálu zabere pouze několik vteřin.

 

Just – rozhodněte se pro kvalitu

Náš technologický park je vybaven čtyřmi tiskařskými stroji. Naší chloubou jsou dva stroje Heidelberg XL: 162-4-LX a 162-5-LX, které umožní během hodiny potisknout 30 000 archů formátu 1610x1190 mm. Efektivní práci tiskárny zabezpečují také plnoformátové tiskařské stroje Heidelberg. Vlastníme plně vybavenou, moderní knihárnu, kde procesy šití, vysekávání, falcování a lepení probíhají pod bdělým okem operátorů. Díky všem těmto prvkům naše tiskárna funguje efektivně a je neustálé připravena přijímat zakázky online a také čelit novým výzvám.

 

Just – soubor pod kontrolou

Systém automatického ověřování souborů Preflight zdarma zkontroluje Vaše soubory a vygeneruje náhled, díky kterému budete vědět, že grafika kterou jste nahráli je správně připravena pro tisk.

Pokud by systém našel nějaké nesrovnalosti, připraví seznam technických chyb zjištěných ve Vašich souborech. S pomocí této aplikace následně vytvoříte náhled představující vzhled Vašeho projektu po vytištění. Po jeho akceptaci, za Vás systém odešle soubory připravené ke zpracování na náš server.

 

Just – ofsetový digitální tisk na HP Indigo 10000

HP Indigo 10000 je výjimečný stroj, který je schopný tisknout s vysokým rozlišením. Tonerové kazety HP Indigo a jedinečná digitální technologie umožňují tisknout kvalitu, která je schopná konkurovat ofsetovému tisku a nabídnout nové možnosti. Realistické a živé barvy jsou výsledkem široké barevné škály a každý vytištěný exemplář je svěřován do rukou automatizovaných postupů. Během jedné hodiny je tiskárna schopná vytisknout až 3450 jednostranných nebo 1725 oboustranných archů až do velikosti 750 x 530 mm.