Jak zkontrolovat a poslat soubor

Nemusíte kontrolovat, zda je Váš grafický soubor správně připravený a vhodný pro tisk.Náš systém to bezplatně udělá za Vás po odeslání Vámi připravených materiálů.

Môžete si tiež objednať platenú kontrolu súboru, ktorú vykoná náš špecialista. Táto možnosť je k dispozícii pri objednávke. Grafický pripravené podklady pošlite k nám zo stránky „Objednávky“. K tomu napíšte detaily konkrétnej objednávky a kliknite na tlačidlo „Pridať súbor“.
Môžete si vybrať z niekoľkých možností doručenia súboru:

  Použite Upload

Pošlite nám súbory online. Automaticky a zadarmo skontrolujeme, či je súbor správne pripravený a zašleme náhľad na akceptácii. Nakoniec dostanete správu o možných chybách vo Vašom projekte.

Pošlete soubory e-mailem

Pošlete nám hotový projekt na emialovou adresu grafik@justprint.cz a do předmětu napiště název a číslo objednávky. To nám pomůže rychleji najít Vaší objednávku. My poté projekt bezplatně zkontrolujeme, zda je správně připraven pro tisk. Velikost souborů ale nesmí překročit 15MB. Posílání dat emailem může prodloužit čekací dobu pro vytvoření náhledu ke schválení. Jakmile obdržíme Váš email, automaticky Vám pošleme potvrzení o zpracování dat.