Spolupráca s agentúrami

Zastupujete reklamní agenturu nebo tiskárnu? Máme pro Vás nejlepší nabídku! Zapojte se do našeho partnerského programu a využijte možností, které se právě před Vámi otevírají. Ověřte si, proč se vyplatí zvolit si právě Justprint.

Just – portál ušitý na míru Vašich potřeb

Je to moderní portál, který umožňuje rychlé a pohodlné zadávání objednávek na reklamní materiály prostřednictvím internetu. Kdykoliv a kdekoliv můžete zadat objednávku na libovolný výrobek. Pokud potřebujete rychlou konzultaci ohledně technických záležitostí nebo máte jiné otázky, využijte pomoci naší infolinky – zavolejte, chatujte nebo pošlete e-mail. Jsme Vám k dispozici – poslechneme, odpovíme, poradíme. Můžete počítat s naší pomocí.

Just – na stráži kvality stojí technologie

Během mnohaleté obsluhy klientů z korporací jsme vypracovali pokročilé způsoby kontroly kvality zboží. Díky tomu máte jistotu, že Váš klient dostane přesně zpracovaný produkt, bez ohledu na množství jeho výtisků. Kvalitu výtisku hlídá strojní park, který disponuje čtyřmi tiskárnami Heidelberg (dva stroje B1 a dva VLF 1610x1190 mm). Plně vybavená moderní dílna doplňuje všechny závěrečné kroky výtisku, od falcování k šití. Hotové zboží balíme do odolných kartónů, aby Vaše objednávka mohla bezpečně dorazit na požadované místo.

Just – soubor pod kontrolou

Systém automatického ověřování souborů můžete instalovat na svém počítači. Aplikace Upload PLUS, kterou poskytujeme zdarma, vygeneruje soubor pdf z libovolného grafického programu a připraví zprávu, ve které budou obsaženy případné technické chyby zjištěné ve Vašich souborech. S pomocí této aplikace rychle provedete sestavení stránek v projektu a následně vytvoříte náhled představující vzhled Vašeho projektu po vytištění. Po jeho akceptaci, systém za Vás odešle na náš server soubory připravené ke zpracování. Můžete také využít systém Upload, ve kterém ověření souboru s vygenerováním zprávy a akceptace projektu uděláte on-line.

Just – více než 250 tisíc výrobků

Právě tolik offsetových a solventních výrobků, s širokým sortimentem gramáže materiálů, formátů i výtisků Vám dáváme k dispozici. Určitě u nás naleznete výrobek, který splní Vaše očekávání.


Just – dodávka přímo k Vašim dveřím

Vyhotovený produkt dodáme jak chcete a kam chcete. Veškeré objednané zboží odesíláme prostřednictvím kurýrních služeb, díky čemuž máte garanci dodržení termínu dodávky a kvality výrobků. Stačí, když si vyberete produkt, my se postaráme o vše ostatní.

Just – tiskneme na různých typech materiálů

U digitálního tisku využíváme několik solventních plotterů a taktéž plotterů využívajících technologii UV, které nám dovolují efektivně provádět zakázky z oblasti reklamy na takových podkladech jako: fólie, bannery, síťoviny. Náš systém není jenom nástrojem moderní technologie, je to také tým 200 lidí – nadšenců, kteří svými zkušenostmi 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu podporují každé stadium zpracování Vaší zakázky.

Just – cena dokáže zázraky

Konec s kompromisy – už nemusíte volit mezi kvalitou a cenou. Vám a současně i Vaším Klientům nabízíme nízké ceny pro všechny výrobky, navíc kvalitu dostanete zdarma. Speciálně pro Vás jsme připravili atraktivní systém slev a také pomoc profesionálního asistenta. Kdykoliv můžete vstoupit do našeho partnerského programu a využívat všech funkcí portálu, a především nabízet svým Klientům ceny, které dokážou zázraky. Pokud chcete přistoupit do partnerského programu, zašlete nám registrační dokumenty firmy na adresu info@justprint.cz . Založte si účet na portálu a doplňte ostatní informace na stránce „Moje data”. Během 24 hodin obdržíte potvrzení o členství v našem programu.